شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: قیمت رهن و اجاره مسکن در تهران ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه دنیای اقتصاد: بازار اجاره مسکن همچنان روزهای بی رونقی را سپری می کند؛ زیرا اکثر بنگاهداران فعال در مناطق مختلف تهران به عنوان شاهدان بازار اجاره واحدهای مسکونی اظهار می کنند که به اندازه ای نرخ های اجاره افزایش یافته است که مستاجران نمی توانند واحدی مناسب با بودجه خود را پیدا کنند و این مساله می تواند باعث شود تا حجم قراردادهای تمدیدی در بازار اجاره افزایش پیدا کند و از طرف دیگر بازار اجاره در رکود باقی بماند.

مشاوران املاک غافلگیر شدند

اکثر بنگاهداران مسکن در رابطه با وضعیت فعلی بازار رهن و اجاره واحدهای مسکونی بر این باور بودند که از اواسط خرداد ماه بازار اجاره با رونق مواجه خواهد شد؛ اما امروز آنها اظهار می کنند؛ که پیش بینی شان تا به امروز اشتباه بوده است زیرا هیچ خبری از رونق در بازار اجاره نیست.

یکی از فعالان بازار مسکن در خیابان اشرفی اصفهانی در این رابطه گفت: از یک سو نرخ های اجاره به اندازه ای سرسام آور شده و از طرف دیگر هزینه های جابه جایی به اندازه ای افزایش یافته است که به همین دلیل به نظر می رسد مستاجران مجبور به تمدید قرارداد اجاره واحدشان شوند.

وی در رابطه با افزایش نرخ اجاره واحدهای مسکونی در فاصله خرداد ماه سال گذشته تا خرداد امسال عنوان کرد: محاسبات نشان می دهد که حداقل 30 درصد اجاره بها نسبت به سال قبل افزایش پیدا کرده است و به همین خاطر وضعیت کنونی بازار اجاره تعریفی ندارد؛ چراکه مستاجران توان پرداخت چنین مبالغي را ندارند.

این مشاور املاک درباره تصمیم اکثر مالکان درباره نحوه دریافت اجاره بها خاطرنشان کرد: موجران همچون گذشته درخواست دریافت رهن و اجاره از مستاجران را دارند؛ اما مستاجران هم به دنبال واحدهای رهنی هستند و این امر موجب شده است که متقاضیان این روزها در بازار اجاره روزهای دشواری را پشت سر بگذارند.

افزایش 30 تا 35 درصدی اجاره بها

در خیابان امیرآباد نيز بازار اجاره واحدهای مسکونی از رونق بهره مند نیست؛ چراکه نرخ هایی که از سوی مالکان به عنوان اجاره بها تعیین می شود بیش از توان پرداخت مستاجران است.

اسدی، یکی از بنگاهداران خیابان امیرآباد تصریح کرد: در حال حاضر اکثر بنگاهداران به دنبال واحدهای 60 تا 80 متری هستند که با 30 میلیون تومان ودیعه و حداکثر یک میلیون تومان اجاره ماهانه بتوانند اجاره کنند. اما برآورده شدن چنین خواسته ای بعید است؛ زیرا مالکان انعطاف ناپذيرتر از تصور متقاضیان بازار اجاره هستند.

وی منحنی صعود نرخ اجاره را طی یکسال گذشته با توجه به نرخ های اعلام شده به بازار اجاره بین 30 تا 35 درصد اظهار کرد.

قیمت رهن و اجاره مسکن در تهران

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.