جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: واریز یارانه دارو به حساب خانوارها به زودی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: رییس سازمان غذا و دارو به تشریح راهکارهای پیش رو و اقدامات وزارت بهداشت برای جبران افزایش قیمت داروهای گرانقیمت ناشی از تغییر نرخ ارز از مرجع به مبادله ای پرداخت و از واریز یارانه دارو به حساب خانوار خبر داد.

دکتر عباس حاجی آخوندی درباره راهکارهای جبران افزایش قیمت دارو در قبال تغییر نرخ ارز عنوان کرد: دولت یک اعتبار ۲۲۰۰ میلیارد تومانی را در سال گذشته وعده داده بود که از سوی مجلس نیز مصوب شد.

وی در پاسخ به اینکه آیا این اعتبار به بیمه ها یا شرکت های دارویی تحویل می شود، عنوان کرد: این یارانه را در اختیار بیمه ها نمی گذاریم. زیرا سازمان های بیمه گر برای هر بیمه شده ضریبی از دولت می گیرند و تعرفه شان افزوده شده است.

ریس سازمان غذا و دارو ادامه داد: متناسب با قیمت تعرفه ها، برای بیمه ایجاد هزینه کرده ایم و افزون بر آن را خودمان به بیماران باز می گردانیم.

وی در پاسخ به اینکه آیا این اعتبار از طریق کارت های هوشمند تحویل دارو که پیش از این وعده داده شده بود، به بیماران بازمی گردد، گفت: کارت هوشمندی نخواهد بود و معتقد به کارت هوشمند نیستیم. بنا نیست هزار کارت برای هزار خدمت صادر شود.

معاون وزیر بهداشت افزود: تمام خانواده ها یک شماره و حساب ملی دارند که یارانه هم به آن واریز می شود، این مابه التفاوت قیمت دارو هم به همین حساب خانوار واریز می شود.

حاجی آخوندی در توضیح جزئیات این روند گفت: داروخانه بابت دارویی که بیمار دریافت کرده گواهی صادر می کند که بر اساس آن مبلغی از قیمت دارو به حساب خانوار واریز می شود.

وی درباره نتایج پایلوت این طرح نیز عنوان کرد: در استان یزد این کار را انجام دادیم که موفقیت آمیز بود. سامانه ای طراحی شده که بیماران به آن مراجعه و ثبت نام می کنند. بیماران خاص باید مشخص کنند دارویشان به کدام داروخانه ارسال شود. سپس آنها می توانند به همان داروخانه مراجعه و دارویشان را دریافت کنند.

به گفته رییس سازمان غذا و دارو البته چون بیماران خاص را می شناسیم، ممکن است اگر بتوانیم زودتر اعتبار بگیریم، با رصد اینکه وضعیت چگونه است در ابتدای امر پول دارو را به حسابشان واریز کنیم که گرفتار نشوند.

وی در ادامه خبر داد: ممکن است طرح کارشناسی دیگری به منظور جبران مابه التفاوت نرخ ارز تامینی دارو و نحوه هزینه کرد اعتبار ۲۲۰۰ میلیارد تومانی تصویب و اجرا شود. در این صورت هدف اصلی کاهش چشمگیر فشار بر مصرف کنندگان داروهای گران قیمت است.

رییس سازمان غذا و دارو در خاتمه خاطرنشان کرد: بحث دیگری هم پیرامون توزیع داروهای خاص به همه داروخانه ها مطرح است تا مردم برای رفتن به داروخانه های ویژه دچار مشقت نشوند که البته هنوز کارشناسی نشده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.