يكشنبه ۳۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کلاهبرداری میلیونی با تقلید زبان استانبولی! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: سه كلاهبردار با حكم دادگاه عمومي جزايي تهران به حبس، رد مال و پرداخت جزاي نقدي محكوم شدند.

اواسط سال گذشته گزارش هايي مبني بر كلاهبرداري از برخي افراد در نقاط مركزي و جنوبي تهران به مراجع انتظامي اعلام شد و به اين ترتيب، تحقيقات جهت شناسايي و دستگيري متهمان در دستور كار كارگاهان پليس آگاهي تهران قرار گرفت.

با كشف سرنخ هايي كه شكات اين پرونده ارائه كردند، شگرد متهمان مشخص شد؛ به اين ترتيب كه اين افراد به صورت دو نفري با خودروي پرايد يا پژو آردي در خيابان هاي تهران تردد مي كردند و پس از شناسايي طعمه ها، آنان را به عنوان مسافر سوار كرده و با اغفال آنان، طلاجات آنان را اخذ مي كردند.

از طريق چهره نگاري، «عيسي. ج» 62 ساله، «شاپور.ي» 48 ساله و «داود.ق» 40 ساله به عنوان متهمان اين پرونده شناسايي شدند كه هر سه  نفر نيز داراي سابقه محكوميت كيفري بودند.

در جريان اعترافات متهمان مشخص شد كه عيسي خود را به عنوان يك مسافر اهل تركيه جا مي زده و شاپور كه راننده بوده با او به زبان استانبولي صحبت مي كرده و به مسافر خودرو مي گفته كه اين فرد، خارجي و آدم ساده اي است و حاضر است پول زيادي بابت طلاجات بدهد. سپس راننده براي اغفال مال باختگان، ساعت مچي خود را به عيسي مي داده و در ازاي آن مقدار زيادي پول خارجي دريافت مي كرده است.

شكات اين پرونده كه 73 نفر و غالبا زن هستند با قرار گرفتن در اين موقعيت طلاجات خود را به عيسي مي داده اند و در مقابل، مقداري پول خارجي دريافت مي كردند ولي هنگامي كه براي تبديل اين پول ها به صرافي مراجعه مي كردند متوجه مي شدند كه اين اسكناس ها باطله و بي ارزش است.

قاضي محمد ايمان دوست رييس شعبه 1155 محاكم استان تهران مستقر در دادسراي امور جنايي پايتخت پس از بررسي اين پرونده و برگزاري چند جلسه محاكمه با استناد به مواد 42، 19 و 10 قانون مجازات اسلامي و ماده يك قانون تشديد مجازات مرتكبين ارتشاء، اختلاس و كلاهبرداري، حكم به محكوميت عيسي و شاپور متهمان رديف اول و دوم را به تحمل هر كدام پنج سال حبس،  رد اموال كلاهبرداري شده در حق شكات و جزاي نقدي معادل مال كلاهبرداري شده به نفع دولت محكوم كرد.

رييس شعبه 1155 محاكم استان تهران همچنين داود را به دليل مشاركت در دو مورد از كلاهبرداري ها به تحمل دو سال و نيم حبس، رد مال در حق شكات و پرداخت معادل مال كلاهبرداري شده به عنوان جزاي نقدي به نفع دولت محكوم كرد.

قاضي ايمان دوست با اشاره به نحوه كلاهبرداري در اين پرونده گفت: نكته قابل توجه در اين پرونده اين است كه هر چند هميشه افرادي در قالب كلاهبردار در كمين مردم نشسته اند ولي در اين پرونده متاسفانه شكات محترم به لحاظ زياده خواهي و براي ايجاد منفعت به گمان خود بر سر فرد خارجي كلاه گذاشته اند اما خود فريب خورده و اموالشان را از دست دادند.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.