زاکربرگ   سازنده ی دنیای فیسبوک در کره جنوبی، به دنبال تلفن فیسبوکی ساخت سامسونگ؟

"> زاکربرگ در کره جنوبی، به دنبال تلفن فیسبوکی ساخت سامسونگ؟
دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: زاکربرگ در کره جنوبی، به دنبال تلفن فیسبوکی ساخت سامسونگ؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

قرار است مارک زاکربرگ (موسس فیسبوک) در سفر کاری به کره جنوبی، با جی. کی. شین و سایر مدیران ارشد سامسونگ موبایل دیدار کند. یکی از منابع خبری می گوید:

«فیسبوک هر چیزی که برای تبدیل شدن به گوگل دوم نیاز هست را دارد و با داشتن این قضیه در ذهن، گفته می شود که زاکربرگ می خواهد همکاری با سامسونگ را در قالب ساخت یک تلفن با رابط کاربری فیسبوک، شروع کند.»

اما افراد دیگر می گویند چنین پیشنهادی مورد علاقه سامسونگ نخواهد بود چون این شرکت می خواهد رابط کاربری خودش روی محصولات باشد، نه اینکه نقش تولیدکننده انبوه را برای فیسبوک بازی کند. همچنین نیازی به کمک در شکل گیری گوگل دوم نمی بیند، چون فعلا بزرگترین رقیبش همین گوگل است.

فیسبوک بعد از ارائه لانچر Facebook Home و شکست تحقیرآمیز آن در جلب نظر کاربران با کنایه های جالبی روبرو شد، نظیر اینکه "توسعه دهنده های فیسبوک آنقدر عاشق آیفون های خود و iOS بوده اند که موقع ساختن Home به چیزهایی مثل ویجت ها، حتی فکر هم نکرده اند."

بدتر آنکه اولین تلفن هوشمند با این لانچر یعنی HTC First پس از شروع فروش، به خاطر تقاضای اندک و فروشی معادل 10 هزار واحد، با کاهش قیمت به 99 سنت روبرو شد و سر انجام هم AT&T آن را از فهرست خارج کرد. برنامه عرضه اش در انگلیس هم لغو شد.

فیسبوک در سال 2011 هم تلفن های دیگری به نام HTC Salsa و HTC Chacha را معرفی کرده بود که هر دو دارای دکمه اختصاصی فیسبوک بودند و کاربرد آن، ارسال سریع محتوا به صفحه فیسبوک بود. ولی این تلفن ها هم راه به جایی نبردند و زاکربرگ هنوز آواره به دنبال رویای اش می گردد.

شما فکر می کنید فیسبوک بتواند یک تلفن هوشمند رقابتی پیدا کند؟

منبع: نارنجی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.