شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: وقتی هنر درخت مرده را زنده می کند (+عکس) ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

کنده های قدیمی درختان معمولا به هیچ استفاده ای نمی آیند اما برخی مواقع اگر پای هنر به میان باشد چوب های مرده هم می توانند بار دیگر زنده شوند و شهری را نیز زنده کنند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، چوب یک وسیله هنرنمایی است که افراد زیادی آن را به عنوان ماده اولیه و اصلی کار خود انتخاب می کنند. چوب به قدری انعطاف پذیر است که همیشه می توان آن را به شکل دلخواه در آورد.

وقتی هنر درخت مرده را زنده می کند (+عکس)

در طی شش سال گذشته شهر اوکراینی "سیمفرپول" به گالری فردی ناشناس تبدیل شده است که درختان مرده را به شکلی خارق العاده به مجسمه های شگفت انگیز تبدیل می کند. مجسمه های او به قدری زیبا هستند که از فاصله نزدیک هم طبیعی به نظر می رسند.

البته این هنرمند ناشناس اوایل امسال زمانی که شبانه درحال کندن درختان بود دیده شد و از آن زمان دیگر نامش را بیان کرده است. "ایگور دژکناماروف" هنرمندی است که طی ۶ سال گذشته تمام مجسمه های چوبی شهر را درست کرده است.

وقتی هنر درخت مرده را زنده می کند (+عکس)

نکته جالب در مورد این هنرمند زمانی به وجود آمد که شهروندان متوجه شدند او نه یک مجسمه ساز و نه یک هنرمند است بلکه او سرآشپز یکی از رستوران های محبوب شهر است. از نظر ایگور مجسمه سازی بعد از آشپزی هنر دلنشین و محبوبی است.

او اعلام کرده که تنها بر روی درخت های مرده کار می کند و به نظر می رسد از این به بعد می تواند کار خود را با مجوز انجام دهد. او در ادامه متذکر شد که برخی از مجسمه ها نزدیک به دو هفته طول می کشیدند.

وقتی هنر درخت مرده را زنده می کند (+عکس)

وقتی هنر درخت مرده را زنده می کند (+عکس)

منبع: عصرایران

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.