شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: وقتی آسانسور برج ۹۷ طبقه ای خراب شود! (+عکس) ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرآنلاین: یک طبقه، دو طبقه، حتی ۱۰ طبقه را نیز می توان تحمل کرد، اما ۹۷ طبقه را نه!

ساکنان میلیونر در بلندترین برج مسکونی جهان در دبی بعد از خرابی هم زمان ۸ آسانسور برج، مجبور شدند پیاده به آپارتمانهای خود بروند.

ظاهرا ترکیدگی لوله آب از سیستم اطفا حریق باعث از کار افتادن ۸ آسانسور مجموعه شد و املام تعمیر که مدیریت برج را برعهده دارد گفت دلیل اصلی خرابی لوله های آب بوده است.

وقتی آسانسور برج ۹۷ طبقه ای خراب شود! (+عکس)

یکی از ساکنان که در طبقه ۷۸ می نشیند گفت بعد از یک روز کاری پر استرس، با خستگی به برج بازگشته و مجبور شده تمام پله ها را به سمت بالا پیاده طی کند.

تا امروز دوشنبه کمپانی فنلاندی مسوول آسانسور توانسته مردم را به صورت موقتی، تا طبقه پنجاهم بالا ببرد و همچنان ساکنان طبقات بالا مجبورند پیاده بالا بروند.

یکی از ساکنان انگلیسی است که به دیلی میل گفته نمی توانم هر شب هتل کرایه کنم و باید زودتر به این وضعیت خاتمه داده شود.

وقتی آسانسور برج ۹۷ طبقه ای خراب شود! (+عکس)

بر اساس کتاب گینس، برج پرنسس در دبی با ۱۳۵۵ فوت ارتفاع معادل ۴۱۳ متر با ۹۷ طبقه مسکونی بلند ترین برج مسکونی جهان به شمار می رود. این برج ۶ طبقه زیر زمین و ۱۰۱ طبقه روی زمین دارد که سپتامبر سال قبل افتتاح شد و هزینه اجاره یک شب در آپارتمان دو طبقه در این برج ۱۴۰ پوند بوده و برخی برای خرید پنتهاوس ۲ میلیون پوند نیز هزینه کرده اند.

این برج ۷۶۳ آپارتمان لوکس دارد و ۸ فروشگاه بزرگ مشرف به الجمیره دارد.

گفتنی است بلند ترین برج غیر مسکونی جهان The Shard در دبی است که ۲۷۲۲ فوت معادل ۸۲۹ متر است اما برج پرنسس مسکونی محسوب می شود.

وقتی آسانسور برج ۹۷ طبقه ای خراب شود! (+عکس)

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.