یار آسمانی تیم ملی فوتبال ایران (+عکس)"> یار آسمانی تیم ملی فوتبال ایران (+عکس)
چهارشنبه ۲۷ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: یار آسمانی تیم ملی فوتبال ایران (+عکس) ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی به جام جهانی رفت که علاوه بر همه کسانی که در روی زمین برای این پیروزی زحمت کشیدند ، یک یار آسمانی هم داشت.

به گزارش عصرایران ، درحالی که همواره رفت و برگشت به کشورهای مختلف برای انجام مسابقات تیم ملی ، یک مساله مهم برای مسوولان فدراسیون فوتبال بود و گاه بی نظمی در پروازها باعث خستگی و در هم ریختگی تیم می شد ، در این دوره از مسابقات هواپیمایی آسمان ، یک فروند از هواپیماهایش را به طور اختصاصی در اختیار تیم ملی قرار داد تا ملی پوشان ، مربیان و مسوولان تیم ملی ، بتوانند با آسودگی خاطر و بدون نیاز به پروازهای واسط و ترانزیتی ، به خانه میزبانان خود بروند.

یار آسمانی تیم ملی فوتبال ایران (+عکس)

هواپیمای چارتر آسمان ، در آخرین بازی که در ورزشگاه شهر اولسان برگزار شد ، ملی پوشان را مستقیماً به کره جنوبی برد و فردا نیز آنها را به تهران بازخواهد گرداند تا جشن بزرگ پیروزی در استادیوم آزادی برگزار شود.

بی شک ، بخشی از این پیروزی به همکاری صمیمانه مسوولان آسمان و کادر پرواز آن باز می گردد.

این پیروزی بر همه مردم ایران مبارک باد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.