چهارشنبه ۲۷ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: دوبار حبس ابد، مجازات تجاوز دسته جمعی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: دادگاهی در هند طی حکمی 14 تن را به جرم تجاوز به دو نوجوان به دو بار حبس ابد محکوم کرد.

دادگاه شهرایندور، واقع در مرکز هندوستان پس از بررسی پرونده تجاوز دسته جمعی به دو نوجوان 17 و 18 ساله که رابطه خویشاوندی با یکدیگر دارند، 14 تن از متهمان این پرونده را به دو بار حبس ابد محکوم کرد. دو متهم دیگر این پرونده که زیر 18 سال دارند قرار است در دادگاه اطفال محاکمه شوند.

این دادگاه همچنین این 14 نفر را به پرداخت جریمه نقدی از 1000 تا 3000 روپیه و یکی از متهمان را که تنها 20 سال سن دارد به جرم تهدید قربانیان به مرگ به هفت سال حبس اضافه محکوم کرد.

وی قربانیان را تهدید کرده بود که در صورت گزارش این حادثه به فرد دیگری آنها را خواهد کشت.

گفته می شود چند تن از مجرمان این پرونده از افراد برجسته و سرشناس این شهر هستند و یکی از دو نوجوان متهم که در دادگاه اطفال محاکمه می شوند فرزند یکی از کارکنان سابق کنگره است.

در این دادگاه 10 شاهد علیه متهمان شهادت دادند.

به نوشته روزنامه تایمز آوایندیا، این دو نوجوان در دهم فوریه 2012 توسط 16 مورد تجاوز گروهی قرار گرفتند. این حادثه هشت روز بعد توسط خانواده یکی از قربانیان به پلیس گزارش شد و پلیس توانست دو هفته پس از آن همه مجرمان را دستگیر کند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.