پنجشنبه ۲۸ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کی روش: خدا می داند جام جهانی باشم ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایسنا: سرمربی تیم ملی فوتبال در نشست خبری گفت: فقط خدا می داند در جام جهانی روی نیمکت تیم ملی خواهم بود یا نه.

سرمربی تیم ملی فوتبال در نشست خبری پس از بازی مقابل کره جنوبی و صعود به جام جهانی گفت: بازی بسیار سختی بود. می دانستیم باید مقابل تیم بسیار خوبی بازیکنیم و به همین خاطر فشار زیادی پشت سر گذاشتیم. تیم من امشب بازی خیلی هوشیارانه ای انجام داد. تلاش داشتیم با یک بازی هوشمندانه از ضد حمله استفاده کنیم

وی ادامه داد: خوشبختانه در یکی از این موقعیتها گل زدیم. البته کره موقعیت داشت اما نتوانست استفاده کند. باید اضافه کنم که این نتیجه منصفانه ترین نتیجه نبود و کره هم خیلی خوب بود. در انتها تیمی پیروز شد که با یک روحیه بالا برنده شد. با یک نظم بالا، انگیزه و اشتیاق بی نهایت بالا. با ایمان و اعتمادی که به بازیکنانم داشتم می دانستم صعود می کنیم.

کی روش در پاسخ به این سوال که آیا در جام جهانی او را روی نیمکت ایران می بینیم یا خیر گفت: این سوال را فقط خدا می تواند جواب بدهد..

وی در پایان خطاب به کره ای ها گفت: آنها در این بازی آنها عملکرد بسیار خوبی داشتند و امروز باید به کره به خاطر صعودشان تبریک بگویم. به عنوان سرمربی ایران می گویم باید رشد کنیم تا روزی در حد کره جنوبی باشیم. به کره و ایران تبریک میگوییم. بازی بسیار سختی بود. می دانستیم باید مقابل تیم بسیار خوبی بازی کنیم و به همین خاطر فشار زیادی پشت سر گذاشتیم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.