ایران برای چهارمین بار به جام جهانی فوتبال صعود کرد.
 
"> ایران برای چهارمین بار به جام جهانی صعود کرد/ پرواز با گوچی از جهنم اولسان به بهشت ریو
جمعه ۲۹ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ایران برای چهارمین بار به جام جهانی صعود کرد/ پرواز با گوچی از جهنم اولسان به بهشت ریو ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایران برای چهارمین بار به جام جهانی فوتبال صعود کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ملی پوشان ایران با یک نمایش منطقی و به دور از احساس توانستند با نتیجه یک بر صفر حسرتی که چهار سال پیش در کره در دل ایرانی ها ماند، در همین کشور به اشک شوق تبدیل شود.

ایران در رقابت های مقدماتی با 5 پیروزی، یک تساوی و دو شکست با 16 امتیاز به عنوان تیم نخست گروه خود راهی جام جهانی شد. نکته جالب کسب 9 امتیاز از این شانزده امتیاز در سه بازی آخر بود. جایی که امیدها بسیار کم شده بود.

شاگردان کی روش که در دیدارهای اول چندان مطمئن نشان نداده بودند، در سه بازی اخیر خود کاری کردند کارستان. گرفتن شش امتیاز از کره جنوبی و دبل کردن تیمی که چهار سال پیش ایران را از جام جهانی محروم کرد، لذتی فراتر از پاسخ دادن به کری خوانی های نه چندان دوستانه داشت.

ایران پیش از این در جام جهانی 1978 آرژانتین، 1998 فرانسه و 2006 آلمان شرکت کرده بود و با توجه به روند یکی درمیان حضور در جام جهانی این بار نوبت ما بود که در بزرگ ترین رویداد فوتبالی جهان در عرصه ملی شرکت کنیم.

مردان آریایی در جام جهانی نتوانسته اند از گروه خود صعود کنند، ایران تنها یک برد در جام جهانی به دست آورده که مقابل آمریکا در سال 1998 به دست آمده است.

با توجه به برگزاری رقابت های مقدماتی در جام جهانی در سایر قاره ها ایران به عنوان سومین تیم راهی جام جهانی 2014 شد. پیش از این ایران، ژاپن و استرالیا صعود خود به جام جهانی را جشن گرفتند.

حاشیه های بعد از بازی:

کی روش و شاگردانش پس از پیروزی و صعود به جام جهانی فوتبال به سمت نیمکت کره ای ها رفتند و به آنها قدرت خود را نشان دادند.

نیمکت ایران پس از به صدا در آمدن سوت داور به سمت نیمکت کره جنوبی هجوم برد و کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران برای سرمربی کره جنوبی کُری خواند.

ملی پوشان ایران بعد از این پیروزی در حال جشن گرفتن در ورزشگاه اولسان کره جنوبی هستند.

تماشاگران کره ای نمی توانند باخت خانگی را تحمل کنند، صدها بطری را به درون زمین پرتاب می کنند، کی روش با اشاره برای بازیکنان کره جنوبی کری می خواند ایران حالا بالاتر از کره جنوبی راهی جام جهانی شده است.

بازی تمام می شود، ایرانی ها شادمانی می کنند و کره ای ها سکوت. این همانی است که نکونام گفته بود: «پاسخ شان را در زمین می دهیم». هواداران کره جنوبی باخت را بر نمی تابند بطری پرتاب می کنند. همه عکاسان عکس می گیرند اما معلوم نیست چرا ماموران امنیتی عکاس ایرانی را به شدت ضرب و شتم می کنند و کتک می زنند. کی روش روی دست بازیکنان راهی رختکن می شود.

خوشحالی ملی پوشان دلاور فوتبال ایران خشم بازیکنان کره را به همراه داشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ اعضای تیم ملی فوتبال ایران بعد از پیروزی مشغول جشن و شادی در ورزشگاه مونسوی کره بودند که با پرتاب بطری های هواداران کره ای روبرو شدند . در این دقایق یکی از بازیکنان تیم ملی کره هم به سمت کروش رفت و با او درگیر شد. سرمربی تیم ملی ایران بعد از پیروزی در بازی و صعود به عنوان تیم اول گروه ، همان کنار زمین با مربی کره ای ها تسویه حساب کرده بود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.