"> نخستین واکنش اوباما به انتخاب روحانی:مردم ایران به تندروها" نه "گفتند
شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نخستین واکنش اوباما به انتخاب روحانی:مردم ایران به تندروها" نه "گفتند ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

باراک اوباما رییس جمهوری آمریکا در نخستین واکنش رسمی خود به انتخاب حسن روحانی به عنوان هفتمین رییس جمهوری ایران گفت به این انتخاب خوش بین است.

به گزارش عصر ایران به نقل از رویترز اوباما که در حاشیه اجلاس هشت کشور صنعتی در یک کنفرانس مطبوعاتی با ولادیمیر پوتین همتای روس خود سخن می گفت اظهار کرد امیدوار است با این انتخاب بتوان گفتگوهایی را آغاز کرد که به حل مساله هسته ای ایران منجر شود.

اوباما همچنین در مصاحبه ای با شبکه " پی بی اس" آمریکا که روز گذشته پخش شد گفت که انتخابات اخیر ایران نشانه ای از این مساله است که مردم ایران تغییر می خواهند.

اوباما در گفتگو با برنامه معروف " چارلی رز" گفت؛ مردم ایران با این انتخاب به تندروها " نه " گفتند؛ تندروهایی که در هیچ جایی و در مورد هیچ مساله ای حاضر به مصالحه نیستند.

وی افزود این انتخاب نشانه ای از این است که ایرانی ها می خواهند مسیری دیگر بپیمایند و این اشتیاق در بین ایرانیان برای تعامل با جامعه جهانی مشهود است.

با این حال اوباما گفت، درباره این مساله که این انتخاب تا چه میزان بتواند مذاکرات هسته ای ایران و غرب را از بن بست خارج کند، چندان مطمئن نیست.

پیشتر جان کری وزیر خارجه آمریکا و نیز کاخ سفید با صدور بیانیه ای اعلام کرده بودند که با وجودی که به نحوه و شیوه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ایران انتقاد دارند، اما به انتخاب مردم ایران احترام می گذارند.

حسن روحانی رییس جمهور منتخب کشورمان روز گذشته در نخستین نشست خبری خود پس از انتخابات اعلام کرد که در صورتی که آمریکا به مفاد قرارداد الجزایر درباره عدم مداخله در امور داخلی ایران پای بند باشد و نیز از موضع رفتار زورمدارانه عمل نکند تهران حاضر است از موضعی برابر با واشنگتن در مورد موضوعات مورد اختلاف گفتگو کند.

منبع: عصرایران

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.