دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: دلیل عدم حضور فرزاد جمشیدی در «ماه خدا» ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: مدیر شبکه ی اول سیما علت حضور نداشتن فرزاد جمشیدی در برنامه «ماه خدا»ی امسال را آمادگی نداشتن وی عنوان کرد.

مهدی فرجی، مدیر شبکه اول سیما در نشست صبح امروز - 28 خرداد ماه - با خبرنگاران، بیان کرد: با وجود اینکه قبلا هم اعلام کرده بودیم که مجری سابق «ماه خدا» برای اجرا در تلویزیون هیچ منعی ندارد، اما امسال به دلیل آمادگی نداشتن، وی «ماه خدا» را اجرا نخواهد کرد.

دلیل عدم حضور فرزاد جمشیدی در «ماه خدا»

وی افزود: «ماه خدا»ی امسال با اجرای حسن سلطانی به روی آنتن می رود.

ماه خدا» برنامه سحرگاه ماه مبارک رمضان شبکه اول است که هر سال با اجرای فرزاد جمشیدی به روی آنتن می رفت. او سال گذشته برنامه ی زنده «یاد خدا» را به روی آنتن داشت که برنامه اش در دی ماه سال گذشته به طور ناگهانی قطع شد و دیگر به روی آنتن نرفت.

علت توقف ناگهانی این برنامه عارضه قلبی و بستری شدن وی در بیمارستان عنوان شد.

حسن سلطانی به تازگی در اجرای مناظره های انتخاباتی با تلویزیون همکاری داشت.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.