سه شنبه ۲۶ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: جزییات دیدار احمدی نژاد با حسن روحانی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: در دیدار محمود احمدی نژاد با حسن روحانی مقرر شد که از سوی هر یک از آنها نماینده ای برای تبادل اطلاعات و ارتباط مداوم جهت برنامه ریزی بهتر در جهت پیشبرد امور در دوره انتقالی معرفی شوند.

صبح امروز رییس جمهور با دکتر حسن روحانی رییس جمهور منتخب دیدار کرد و در این دیدار مسائل جاری کشور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

همچنین در این دیدار مقرر شد که از سوی از این دو نماینده ای جهت انتقال اطلاعات و ارتباط مداوم جهت تصمیم گیری بهتر در راستای پیشبرد امور معرفی کردند.

گفتنی است در تاریخ 12 مردادماه دوره فعالیت دولت دهم به اتمام خواهد رسید و احمدی نژاد کلید پاستور را به روحانی تحویل می دهد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.