پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: 10 دانشگاه برتر بریتانیا در زمینه ورود به بازار کار ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: آژانس آماري آموزش با همكاري ديلي تلگراف، 10 دانشگاه برتر بريتانيا در زمينه كسب شغل و ورود به بازار كاررا معرفي كرد.

اين آمار با در نظر گرفتن فارغ التحصيلاني است كه شش ماه از فارغ التحصيلي آنان مي گذرد و افرادي كه طي اين مدت وارد بازار كار شده و يا به ادامه تحصيل مشغول اند، به عنوان امتياز مثبت براي اين دانشگاه ها محسوب مي شود.

بر اين اساس، دانشگاه روبرت گوردون، دانشگاه نورت هامپتون، دانشكده كينگ لندن، دانشگاه گلاسكو، دانشگاه لانكستر، دانشگاه پلي تكنيك شوري، دانشگاه آبروين اسكاتلند، دانشگاه ناتينگهام ترنت انگليس، دانشگاه ادين بورگ ناپير اسكاتلند و دانشگاه ادين بورگ اسكاتلند اين 10 دانشگاه برتر هستند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.