"> 1500 ایرانی در ورزشگاه شهر اولسان
جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: 1500 ایرانی در ورزشگاه شهر اولسان ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرآنلاین: ورزشگاه "منسو" میزبان بازی ایران و کره در بازی روز سه شنبه است.

فدراسیون فوتبال کره در حالی قرار است 4 هزار بلیت را به فدراسیون فوتبال ایران بدهد که به نظر می رسد بیشتر از 1500 ایرانی به ورزشگاه نخواهند رفت. ورزشگاه صنعتی اولسان(منسو) 44 هزار 466 نفرگنجایش دارد و آنطور که ملا محمد معاون فرهنگی فدراسیون فوتبال پیش بینی کرده است احتمالا بیشتر از 1500 ایرانی به ورزشگاه نخواهند آمد.همچنین قرار است به ایرانی هایی که برای تماشای این بازی به استادیوم می آیند، اقلام فرهنگی اعم از لباس، پرچم و شال داده شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.