جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: فروش سیم کارت به خارجی ها در کره ممنوع! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: دولت کره جنوبی تنها به اعضای این کشور و افراد مقیم اجازه خریداری سیم کارت می دهد.

وارد سئول که می شوی نخستین چیزی که بیشتر از همه جلب توجه می کند، تعصب کره ایها به برندهای داخلی گوشی های تلفن همراه کشورشان است.

در حالی که در سال های اخیر گوشی های اپل بازار تلفن همراه را به تسخیر خود در آورده اند، اکثریت قریب به اتفاق کره ایها با تعصب به دو برند سامسونگ و ال جی از گوشی های این دو شرکت استفاده می کنند و برند پرطرفداری مثل اپل با وجود برتری همه جانبه اش مشتری چندانی در این کشور ندارد.

مردم کره به گونه ای درگیر فن آوری های ارتباطی هستند که انگار مهمترین دوست و همدم شان همین گوشی های همراه است و اگر چند ده نفر کره ای را در یک جا مثل ایستگاه اتوبوس و مترو در کنار هم ببینی تنها صدای آرام کیبورد گوشی هایشان است که به گوش تان می رسد و هیچ صدایی از کسی در نمی آید.

در این وضع حتما برایتان جالب است که بدانید دولت این کشور مدتی است به افراد خارجی اجازه خرید سیم کارت را نمی دهد و تاجران و توریست هایی که به این کشور می آیند مجبورند با قیمت هایی گزاف گوشی و سیم کارتهایی را اجاره کنند تا بتوانند در مدت حضورشان در این کشور از موهبت ارتباط بهره ببرند.

این محدودیت شاید بزرگترین مشکل خبرنگارانی باشد که از ایران برای پوشش بازی ایران و کره به اولسان سفر کرده اند و عجیب اینکه هیچ یک از اپراتورهای تلفن همراه در ایران با کره ای ها قرارداد ندارند و سیم کارتهای ایرانی در این کشور فعال نیستند.

در این کشور بزرگ و آرام هر چند در هر جایی می شود از اینترنت پرسرعت بهره برد اما نباید برایتان عجیب باشد که نوار کاست -که در اکثر کشورها از جمله ایران منسوخ شده، به وفور یافت شود.

هر چند شاید باورش سخت باشد اما در کشوری که بزرگترین تولید کننده های فن آوری های پیشرفته ارتباطی دنیا و وسائل صوتی و تصویری دنیا را در خود دارد، مردمش هنوز از نوار کاست استفاده می کنند و در فروشگاه های این کشور همچنان فروش نوار کاست خوانندگان در بورس است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.