دوشنبه ۲ ، بهمن ۱۳۹۶

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کی‌روش: پیراهن ایران را به چوی می‌دهم ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایسنا: سرمربی تیم ملی ایران بر خلاف سرمربی کره آرزو کرد ایران در کنار کره جنوبی جشن صعود بگیرد.

کارلوس کی روش در نشست خبری بازی ایران برابر کره جنوبی اظهار کرد: ابتدا به همه ظهر بخیر و به همه اهالی رسانه خوش آمد می گویم. از تاخیرم در این نشست خبری غذرخواهی می کنم. متاسفانه ترافیک باعث شد که دیر به نشست خبری برسیم. اگر آقای چوی جای من حضور داشت از همین الان شروع به جنگ می کرد، اما ما عذرخواهی می کنیم. به تیم ملی کره تبریک می گویم که به جام جهانی صعود کرده است. من از جانب تیم ملی ایران به کره ای که صعودشان را روی کاغذ مسجل کرده اند تبریک می گویم.

وی ادامه داد: این خواسته قلبی ماست که با تمام انگیزه فردا شاهد بازی خوبی باشیم. در کنار کره به جام جهانی برویم و در کنار آنها جشن صعود بگیریم. ما احترام بسیار زیادی برای کره جنوبی قائلیم .ما اینجا هستیم که ماموریت مان را به پایان برسانیم و امیدواریم این مهم را انجام بدهیم. فردا با تمام قدرت می خواهیم صعود کنیم.

کی روش پس از مطرح شدن سوالی درباره اظهارات بازیکنان کره از نکونام وارد بحث شد و گفت: من بعد از 33 سال کار در ژاپن، امریکا، اسپانیا، آفریقای جنوبی و انگلیس هیچگاه شاهد چنین لغاتی مانند خون و انتقام نبودم و معتقدم باید این بحث را همین جا تمام کنیم. می دانم فدراسیون کره، بازیکنان و مردم کره انسانهای خوبی هستند. جهان می داند که کره ای ها مردم مهربان نوع دوست و بسیار خوبی هستند. پس ما هیچگاه وقتی یک یا دو نفر این حرفها را می زنند نظرمان را درباره واقعیت کره ای ها عوض نمی کنیم.

سرمربی ایران ادامه داد: ما باید برای تمام هواداران ایرانی و کره ای فوتبال خوبی را به نمایش بگذاریم. همانطور که قانون فیفا تاکید می کند فوتبال جوانمردانه ای را انجام بدهیم. این یک رسم ایرانی است که ما برای رقبای خودمان گل می بریم فردا برای کره ای ها هم گل می بریم .وقتی صحبت از انتقام می شود، ما فقط از راه فوتبال جواب می دهیم، چون این تنها راهی است که بلدیم. وقتی صحبت از خون به میان آمد ما با تحرک و عرق ریختن جواب این حرفها را می دهیم. آخرین جمله من خیلی ساده است؛ ما اینجا هستیم که صعودمان را جشن بگیریم، حضور ما برای جنگیدن با کره نیست، امده ایم با کره بازی کنیم. شما در جنگ با حریفتان روبه رو می شوید ولی در چنین مسابقه هایی شما در کنار حریفتان قرار می گیرید. من از رسانه های ایرانی و کره ای درخواست دارم که بیایید همه با هم از فوتبال لذت ببریم.

خبرنگار بی بی سی دو سوال از کی روش داشت که " آیا طبق حرف قبلی خود برای سرمربی کره پیراهن ازبکستان را می خرید و اینکه پس از دو سال زندگی در ایران چه قدر احساس ایرانی بودن می کنید؟" که سرمربی تیم ملی ایران در پاسخ گفت: بگذاریم کمی هم شوخی کنیم! من آماده بودم یک پیراهن برای چوی بیاورم، اما وقتی گفت ما یازده پیراهن می خواهیم من پول ندارم بخرم! در حقیقت تلاش می کنم که در اتمام بازی با چوی دست بدهم و با هم جشن صعود بگیریم. این مایه افتخار من خواهد بود که پیراهن ایران را به چوی هدیه کنم، اما پاسخ به سوال دوم: ایران خانه من است. ایران خانواده من است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.