سه شنبه ۲۶ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: پاسخ محکم و کوبنده نکونام به مهاجم کره ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایسنا: کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران به بهترین شکل ممکن بی ادبی و اظهارات نه چندان دوستانه دو بازیکن کره جنوبی را در نشست خبری داد.

جواد نکونام در نشست خبری پیش از بازی با کره جنوبی گفت: می دانیم بازی سختی است اما با انگیزه تمرین کرده ایم و فقط فقط به صعود فکر می کنیم. به بازی دیگری که برگزار می شود فکر نمی کنیم. با تمام وجود آماده این بازی هستیم.

نکونام در پاسخ به این سوال که ایرانی ها تلاش می کنند حاشیه کم بشود اما یکی از بازیکنان کره الفاظ بدی را درباره شما استفاده کرده است، گفت: من صحبتی نکردم. خون که مهم نیست من برای کشورم جانم را می دهم. ما فوتبال مان را بازی می کنیم. برای ایران هم خون گریه می کنم و هم جان می دهم .فوتبالیست باید فوتبالش را بازی کند و به این حرفها کاری نداشته باشد. من قبل از اینکه سرمربی کره حرفی بزند حرف نزدم اما وقتی مصاحبه کرد من جوابش را دادم. خون گریه کردن مهم نیست برای ایران بزرگ جانم را هم می دهم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.