پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: قتل راننده مسافربر در نیمه شب - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه خراسان: راننده ۴۳ ساله اي به دست فرد يا افراد ناشناس در نيمه هاي شب و با ضربات متعدد چاقو به قتل رسيد.

نيمه شب گذشته اهالي روستاي اوارش در حاشيه شهر مشهد متوجه فريادهاي دلخراش مردي شدند که با صداي بلند از مردم کمک مي خواست. اهالي که در تاريکي شب به سمت صدا حرکت کرده بودند خودرو پرايدي را در حاشيه جاده مشاهده کردند. آنان وقتي کنار خودرو رسيدند با پيکر غرق به خون راننده خودرو روبه رو شدند و بلافاصله موضوع را به پليس ۱۱۰ و اورژانس اطلاع دادند.

دقايقي بعد ماموران اورژانس به محل رسيدند و پيکر خون آلود مرد ۴۳ساله را به بيمارستان امدادي منتقل کردند اما در معاينات اوليه مشخص شد که راننده مذکور بر اثر اصابت ضربات متعدد چاقو و خونريزي شديد جان خود را از دست داده است. از سوي ديگر نيز نيروهاي انتظامي مراتب را به قاضي موحدي راد (قاضي ويژه قتل عمد) اعلام کردند.

عقربه هاي ساعت دقايق اوليه بامداد را نشان مي داد که مقام قضايي به همراه کارآگاهان پليس جنايي آگاهي خراسان رضوي عازم بيمارستان و محل جنايت شد. بررسي هاي اوليه حاکي از آن بود که ضربات چاقو به نواحي شکم و گردن راننده اصابت کرده است اما به اموال داخل خودرو دستبرد زده نشده است.

این گزارش حاکي است: در ادامه تحقيقات هويت راننده به نام (ق- ح) مشخص شد و به دليل وجود علامت هاي تاکسي خطي روي خودرو نيز اين احتمال قوت گرفت که راننده مذکور به شغل مسافرکشي اشتغال داشته است. پس از انجام تحقيقات مقدماتي، جسد اين مرد براي انجام معاينات به پزشکي قانوني انتقال يافت و بررسي هاي کارآگاهان شعبه قتل پليس آگاهي خراسان رضوي با دستورات صريح قضايي براي شناسايي و دستگيري عامل يا عاملان اين جنايت هولناک آغاز شد.

چکيده

نيمه هاي شب گذشته، اهالي روستاي اوارش در حاشيه مشهد با شنيدن فريادهاي دلخراش يک مرد، به سمت خودرويي که در تاريکي شب متوقف شده بود دويدند و با پيکر غرق به خون راننده پرايد مواجه شدند. با تماس اهالي محل، راننده مذکور که با ضربات چاقو به شدت مجروح شده بود به بيمارستان منتقل شد اما به دليل شدت جراحات وارده جان سپرد. تحقيقات پليس با دستورات مقام قضايي براي شناسايي و دستگيري عامل يا عاملان اين جنايت ادامه دارد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.