سه شنبه ۲۶ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: دعوت از پرسپولیس برای یک تورنمنت اروپایی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرآنلاین: تورنمنت هامبورگی ها در سال 2015 برگزار خواهد شد.

باشگاه هامبورگ از پرسپولیسی ها دعوت کرده است تا برای حضور در تورنمنتی اروپایی به آلمان سفر کنند.قرار است در سال 2015 تورنمنتی در سرزمین ژرمن ها برگزار شود که پرسپولیس هم یکی از تیم های شرکت کننده در این رقابت ها خواهد بود.

این اتفاق در حالی افتاده است که با حضور پرسپولیس در این مسابقات پیش بینی می شود بازی خداحافظی مهدی مهدوی کیا هم در آن تورنمنت برگزار شود.اما حسین قدوسی مدیر روابط عمومی سرخپوشان در این مورد می گوید:«هنوز توافقی حاصل نشده است.بازی ها هم در سال 2015 برگزار می شود.اما قرار نیست مهدوی کیا در آن مسابقات خداحافظی کند.پرسپولیس،خود مهدوی کیا و فاضلی(مدیر برنامه های مهدی) در تلاش هستند تا مراسم خداحافظی کیا زودتر از این تورنمنت برگزار شود.»

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.