جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: واکنش ژاپن به انتخابات ایرا ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: دولت ژاپن در واکنش به انتخاب حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور ایران تاکید کرد دولت جدید ایران نقش سازنده ای در صلح و ثبات در خاورمیانه ایفا خواهد کرد.

«یوشیهیده سوگا» معاون نخست وزیر ژاپن امروز دوشنبه با اشاره به انتخابات ایران گفت: توکیو امیدوار است دولت جدید ایران نقش مهمی در صلح و ثبات در خاورمیانه بازی کند.

سخنگوی ارشد دولت ژاپن گفت: دولت جدید ایران گفت وگو و مشارکت جدی با جامعه بین المللی خواهد داشت و مطمئنا رویکرد قاطعی برای حل و فصل موضوع هسته ای ایران در پیش خواهد گرفت.

دکتر حسن روحانی در انتخابات 14 ژوئن با اکثریت مطلق آراء به عنوان رئیس جمهور منتخب مردم ایران انتخاب شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.