"> روحانی: از عارف‌ درکابینه‌ ام‌ استفاده‌ می‌کنم
پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: روحانی: از عارف‌ درکابینه‌ ام‌ استفاده‌ می‌کنم ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری تسنیم: حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور منتخب مردم در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاریما در پاسخ به این پرسش آیا از محمدرضا عارف در کابینه خود استفاده خواهد کرد، گفت: بنده از شخصیت هایی همچون "محمدرضا عارف" در تشکیل کابینه ام استفاده خواهم کرد.

محمدرضا عارف که سابقه معاونت اولی دولت اصلاحات را در کابینه دارد، از جمله نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری بود که در جهت اجماع اصلاح طلبان و حضور این جریان با یک کاندیدا در عرصه انتخابات، از ادامه رقابت ها انصراف داد تا حجت الاسلام حسن روحانی به عنوان تنها گزینه مورد حمایت اصلاح طلبان در عرصه انتخابات دوره یازدهم ریاست جمهوری حضور داشته باشد.

حجت الاسلام حسن روحانی با اخذ اکثریت آرا به عنوان منتخب ملت و رئیس دولت یازدهم انتخاب شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.