جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: رازگشایی یک قتل با ردیابی الکترونیکی - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه فرهیتختگان: تحقیق درباره پرونده یک مرد جوان که متهم به کشتن صاحبخانه اش در غرب استان تهران است از سر گرفته شد.

سوم تیر ۱۳۸۹ مرد سالخورده ای به کلانتری ۱۶ اندیشه شهریار رفت و گفت: چند روزی است از پسر ۴۳ ساله ام «سعید- الف» هیچ خبری ندارم. پسرم با همسرش اختلاف کهنه ای دارد. به همین خاطر عروسم قهر کرده و به خانه پدرش رفته است. پسرم قفل های در خانه اش را تعویض کرده بود و به تنهایی زندگی می کرد.

به دنبال شکایت این مرد، پلیس به خانه «سعید» رفت و پیگیر ماجرا شد. در آن بین مشخص شد اجاره نامه خانه ای که سه سال پیش «سعید» با مرد ۳۰ ساله ای به نام «کاظم- خ» تنظیم کرده بود دستکاری شده است. با روشن شدن این موضوع، پلیس به بازجویی از «کاظم» پرداخت. این مرد گفت: از سه سال پیش مستاجر «سعید» هستم. ابتدای امسال مدت اجاره تمام شد و خودمان قرارداد را تمدید کردیم.

در حالی که تجسس به بن بست رسیده بود ردیابی الکترونیکی کارت سوخت خودروی «سعید» رسیدگی به پرونده را وارد مرحله تازه ای کرد. روز پنجم آذر ۱۳۹۰ از این کارت در یک جایگاه سوختگیری در «شهریار» استفاده شده بود. بنابراین ماموران به جایگاه موردنظر رفتند و فیلم های ذخیره شده در حافظه دوربین مداربسته را بررسی کردند. در نتیجه تصویر «کاظم - خ» به دست آمد و بازجویی از وی از سر گرفته شد. این مرد می خواست با دروغگویی، پلیس را گمراه کند اما وقتی در بن بست اطلاعاتی گرفتار شد کشتن صاحبخانه را گردن گرفت.

«کاظم» اظهار داشت: من و «سعید» بر سر اجاره خانه با یکدیگر درگیر بودیم. صاحبخانه ام سه قطعه چک در اختیارم گذاشته و قول داده بود اگر آنها را نقد کنم قید دو میلیون تومان طلبش را می زند. «سعید» اما به قولش عمل نکرد. به همین دلیل او را خفه کردم. سپس جنازه را مثله کردم و سوزاندم.

به دنبال اعتراف های تکان دهنده این مرد، کارآگاهان به خانه «سعید» رفتند و چند تکه دندان را در چاه فاضلاب یافتند.

به دنبال بازسازی صحنه جنایت، کیفرخواست صادر و به شعبه ۷۱ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. قرار بود «کاظم» در این شعبه محاکمه شود اما پرونده برای آزمایش «دی ان ای» دندان های مکشوفه به دادسرا برگردانده شد.

سؤال خبرنگار رادیو سراسری ایران: آیا قصد دارید به صورت ثابت و فصلی از طریق رادیو با مردم صحبت کنید؟

سخن گفتن و گزارش دادن به مردم فخر و افتخار برای من و دولت تدبیر و امید خواهد بود اما اینکه به طور منظم یا فصلی یا نوبه ای باشد کمی زود است البته اگر منظم باشد بهتر است ولی در اصل قول می دهم در رسانه ملی و رادیو در مقاطع مختلف با مردم عزیز حرف بزنم و گزارش بدهم و نکاتی هم که از طریق رادیو شنیده می شود پاسخ دهم.

سؤال خبرنگار ایرنا: مهمترین اقدام اقتصادی شما برای رفع تورم در کوتاه مدت چیست؟ پروژه مسکن مهر و یارانه ها را به چه شکلی ادامه می دهید؟

راه حل اساسی اقتصاد رونق تولید است و هدایت پس اندازهای مردم و نقدینگی بهسمت تولید چراکه پس انداز نسبتش خوب است لذا باید هدایت کنیم. بانک ها باید به صورت بنگاه هایی که باید بتوانند سرمایه لازم برای تولید را مهیا کنند آماده شوند. تحرکاتی باید در بانک ها بوجود بیاید و مشوق های تولید اولین قدم است. ظرفیت های خالی امروز تولید را پر می کنیم. سرمایه و بهره وری م تواند حرکت بوجود بیاورد که منجر به بهبود فضا و رونق تولید شود.

مقصودم از تولید تنها صنعت و کشاورزی نیست بلکه توریسم هم از همین مسائل اشتغال زاست. اصل مسکن باید تکمیل شود. اشکالاتی دارد که باید مرتفع شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.