چهارشنبه ۲۷ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: رابطه پنهان پدر دو قلوها با قتل به پایان رسید ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه ابتکار: جوان متأهلي که از ترس افشاي رابطه پنهاني اش با دختر جواني، او را به قتل رسانده و سپس جنازه او را به آتش کشيده بود، توسط پليس آگاهي شناسايي و دستگير شد.

مرکز فوريت هاي پليسي 110 در ساعت 18 عصر 21 خردادماه امسال ازکشف جسد سوخته اي در جنگل سرخه حصار مطلع شد و آن را به کلانتري 128 تهران نو اعلام کرد که با حضور مأموران کلانتري در محل و تأييد خبر، موضوع به پليس آگاهي و قاضي کشيک دادسراي امور جنايي تهران اعلام شد.

در بررسي به عمل آمده توسط تيم بررسي صحنه جرم اداره دهم و عوامل تشخيص هويت، هيچ گونه مدارک شناسايي از محل يافت نشد اما با بررسي هاي بيشتر و يافتن آثار بجامانده از خون مشخص شد که قتل در فاصله چند 10 متري از محل کشف جسد صورت گرفته و جسد پس از انتقال به محل کشف، به آتش کشيده شده است.

با تشکيل پرونده مقدماتي با موضوع قتل عمد و به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسراي ناحيه 27 تهران، پرونده براي رسيدگي در اختيار اداره دهم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت که با آغار رسيدگي به پرونده، کارآگاهان اداره دهم در بررسي بانک افراد فقداني اطلاع پيدا کردند که در همان تاريخ کشف جسد فردي با مراجعه به کلانتري 110 اعلام کرده بود که خواهر 30 ساله اش از منزل يکي از بستگانشان خارج و ديگر به منزل مراجعه نکرده که با تشکيل پرونده با موضوع فقداني، پرونده در اداره يازدهم پليس آگاهي تهران بزرگ در حال رسيدگي است.

برادر فقداني در اظهاراتش به کارآگاهان اداره يازدهم عنوان کرده بود که خواهرم در ساعت هشت روز 21 خردادماه براي انجام امورات بانکي از منزل خاله ام واقع در خيابان پيروزي خارج و ديگر مراجعه به منزل خودمان يا ساير بستگان نداشته و تلفن همراهش نيز خاموش است.

همزمان با شناسايي هويت جسد مقتوله، پزشکي قانوني نيز اعلام کرد که مقتوله به علت اصابت ضربات متعدد به قسمت هاي مختلف بدن به ويژه اصابت چند ضربه به ناحيه گردن به قتل رسيده است. کارآگاهان در ادامه تحقيقات خود اطلاع پيدا کردند که مقتوله از چندي پيش قصد داشته تا با فردي به هويت حسن - د متولد 1363 ازدواج کند و آخرين بار نيز با وي مشاهده شده است.

با شناسايي حسن، کارآگاهان پليس آگاهي به تحقيق از وي پرداخته اما حسن در تحقيقات اوليه مدعي شد که از چندي پيش با مقتوله آشنا شده اما در ادامه تحقيقات منکر هرگونه اطلاع از وقوع جنايت شد و در شرايطي که تحقيقات از حسن در مراحل اوليه قرار داشت، کارآگاهان اطلاع پيدا کردند که وي داراي همسر و دو فرزند دوقلو متولد 1390 است و خانواده اش نيز هيچ گونه اطلاعي از آشنايي وي با مقتوله ندارند.در ادامه رسيدگي به پرونده و با توجه به اطلاعات جديد به دست آمده و با توجه به تناقضات موجود در اظهارات حسن، تحقيقات از وي آغاز و سرانجام حسن پس از گذشت هشت ساعت از زمان دستگيري، در 25 خردادماه لب به اعتراف گشوده و به ارتکاب جنايت اعتراف کرد.

حسن در اعترافات خود به کارآگاهان گفت: از فروردين ماه سال 1390 با مقتوله آشنا شدم و ابتدا ارتباط ما محدود به تماس هاي تلفني بود اما پس از گذشت مدتي اين ارتباط هر روز بيشتر و بيشتر شد و اين در حالي بود که من به مقتوله عنوان کرده بودم، قصد ازدواج با وي را دارم اما خودم پيش از آن ازدواج کرده بودم.

متهم در ادامه اعترافاتش به کارآگاهان گفت: ارتباط من با مقتوله ادامه داشت تا اين که من صاحب دو فرزند شدم و پس از مدتي او نيز از موضوع اطلاع پيدا کرد که از آن زمان درگيري هاي ما با يکديگر آغاز شد و او مرتبا تهديد مي کرد که موضوع را با همسر و خانواده ام در ميان خواهد گذاشت.متهم درباره انگيزه جنايت و نحوه ارتکاب آن نيز به کارآگاهان گفت: زماني که اطمينان پيدا کردم که مقتوله قصد دارد تا با مطرح کردن موضوع با خانواده ام به نوعي از من انتقام بگيرد، تصميم به قتلش گرفتم.

در ساعت 8 صبح روز حادثه به دنبال وي در خيابان پيروزي رفتم و پس از سوارکردن وي در ماشين، به سمت جنگل سرخه حصار حرکت کرديم و مدتي با يکديگر صحبت کرديم تا اين که مجدد با يکديگر درگيري لفظي پيدا کرديم و او مجدد تهديدهايش را مطرح کرد و در حالي که عصباني شده بودم، تصميم به عملي کردن قتل گرفته و چندين ضربه چاقو به گردن، دست و ديگر قسمت هاي بدن مقتوله زدم و پس از ارتکاب جنايت در ماشين، جسد را به داخل شمشادهاي داخل پارک منتقل و مخفي کردم و به محل کار خود برگشته و پس از تعويض لباس هاي خون آلود و خريد يک ظرف مواد آتش زا، مجدد به محل جنايت بازگشته و پس از برداشتن کليه اموال مقتول نظير دو دستگاه گوشي تلفن همراه، مدارک شناسايي و ... همگي آنها را به همراه چاقو (آلت قتل) در سطل زباله انداختم و جنازه را در جنگل به آتش کشيدم و به سرعت به محل خود بازگشتم.

سرهنگ آريا حاجي زاده، معاون مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي تهران بزرگ، با اعلام اين خبر گفت: با توجه به اعترافات صريح متهم به ارتکاب جنايت و به منظور انجام تحقيقات تکميلي، قرار بازداشت موقت از سوي بازپرس صادر شد و متهم براي انجام تحقيقات تکميلي در اختيار اداره دهم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.