سه شنبه ۲۶ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کلاهبرداری پیامکی همچنان قربانی می‌گیرد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: رئیس پلیس فضای تبادل اطلاعات (فتا) استان کرمان با بیان این که افراد سودجو با ارسال پیامک های جعلی اقدام به کلاهبرداری می کنند، در این زمینه به شهروندان هشدارهایی داد.

سرهنگ اسماعیلی صبح امروز جمع خبرنگاران اظهار کرد: اخیرا افرادی سودجو با ارسال پیامک یا تماس تلفنی با شهروندان اعلام می دارند که شما در قرعه کشی برنده جایزه نقدی یا سفر زیارتی و سایر موارد شده اید و خود را به عنوان اپراتور شرکت های مخابراتی معرفی می کنند.

وی در ادامه گفت: پس از جلب اعتماد قربانی اعلام می دارند جهت دریافت جایزه باید به یک دستگاه خودپرداز مراجعه تا معادل جایزه به حساب او وجه واریز کنند که پس از سوق دادن قربانی به کنار دستگاه خودپرداز با استفاده از شگردهای خاص و سخنوری از وی می خواهند تا جهت واریز شدن وجه گزینه ها و کلید های اعلامی را اجرا کند.

رئیس پلیس فتای استان کرمان اظهار کرد: در این حین قربانی بدون توجه به اقداماتی که انجام می دهد، تمامی گفته های فرد کلاهبردار را اجرا و از این طریق یا به صورت مستقیم وجه موجود در حساب خود را به حساب اعلامی واریز می کند یا این که بدون دقت، رمز دوم کارت خود را فعال یا تغییر می دهد و رمز مورد نظر فرد مقابل را تعیین می نماید به گونه ای که اطلاعات آن را در اختیار آن فرد قرار داده و پس از اتمام تماس با توجه با اطلاعات اخذ شده، فرد کلاهبردار اقدام به تخلیه حساب قربانی از طریق فضای مجازی و اینترنتی می کند.

اسماعیلی با اشاره به شیوع بی شائبه این گونه کلاهبرداری ها و در راستای پیشگیری از این گونه اقدامات سودجویانه مجرمان، از شهروندان خواست نکات زیر را مد نظر قرار دهند:

- پس ازمواجه شدن با این گونه پیامک ها و تماس های مشکوک هوشیاری خود را حفظ نمایند و بدانند که این موارد صرفا جنبه کلاهبرداری دارد.

- از فاش نمودن اطلاعات شخصی و مربوط به حساب و قرار دادن آن به افرا ناشناس خودداری گردد.

- به هیچ عنوان جهت دریافت جوایز به دستگاه خودپرداز مراجعه نکنند، زیرا جهت واریز وجه، نیاز به مراجعه به دستگاه خودپرداز نیست.

- اسامی برندگان قرعه کشی شرکت های همراه اول و ایرانسل یا سایر موارد فقط از طریق سایت آن شرکت اعلام می شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.