جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: رئیس‌ جمهور آلمان به روحانی تبریک گفتپ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: رئیس جمهور آلمان در پیامی کتبی به رئیس جمهور ایران تبریک گفت و برای وی آرزوی موفقیت کرد.

«یواخیم گوک» رئیس جمهور آلمان در پیامی به «حسن روحانی» رئیس جمهور منتخب ایران پیروزی وی را در انتخابات ریاست جمهوری ایران تبریک گفت و از او خواست به مسئله حقوق بشر در ایران و ایفای نقشی سازنده در منطقه توجه کند.

وی در پیام کتبی خود به حسن روحانی همراه با تبریک و آرزوی موفقیت از ایران خواست تا از این پس به وظایف بین المللی خود عمل کند، به حقوق بشر توجه نماید و در ایجاد صلح در منطقه به شکل سازنده شرکت داشته باشد

پیش از این وزارت خارجه آلمان ابراز امیدواری کرده بود که دولت جدید در ایران به همکاری بیشتر با غرب و یافتن راهکاری برای حل مسائل بین المللی و برطرف شدن نگرانی های منطقه ای منجر شود.

وزیر خارجه آلمان نیز پیروزی «حسن روحانی» در انتخابات ریاست جمهوری را رای مردم به اصلاحات و سیاست خارجی سازنده دانسته بود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.