دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: خواستگار ناکام، دختر مورد علاقه اش را ربود ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه مردم سالاری: خواستگار ناکام که با همدستي دوستش دختر مورد علاقه اش را ربوده بود،با تلاش ماموران گشت پليس شناسايي و دستگير شد.

چند روز قبل ماموران امنيت ستاد فرماندهي پليس پايتخت با رصد دوربين هاي امنيتي متوجه شدند دو پسر جوان دختري را از صندوق عقب 405 خارج و به زور قمه به صندلي عقب خودرو منتقل کردند. بلافاصله موضوع به تمامي واحدهاي گشتي پايتخت اعلام شد و با توجه به اينکه خودرو در مسير جنوب به شمال اتوبان نواب در حال حرکت بود اقدامات اوليه براي مسدود کردن مسير انجام شد.

با گذشت دقايقي ماموران توانستند خودروي مورد نظر را شناسايي و به تعقيب او بپردازند که راننده با اقدامات جنون آميز در حال فرار بود. هنوز ثانيه هايي از عمليات تعقيب و گريز نگذشته بود که دختر جواني با بيرون آوردن سر خود از شيشه درخواست کمک کرد که سرنشين خودرو با چند ضربه قمه او را به زير صندلي برد. ماموران که متوجه ربودن دختر جوان شده بودند در حاليکه راننده خودرو به هشدارهاي پليس توجه نمي کرد اقدام به شليک چند تير هوايي کردند که راننده سرعت خودرو را بيشتر مي کرد.

در حاليکه شليک هاي پليس موثر نبود يکي از واحدها با نزديک شدن به خودروي در حال فرار قصد داشت که او را متوقف کند که خودروي پژو به علت سرعت زياد و عدم تعادل با خودروي پليس به شدت برخورد کرد. در ادامه دو پسر جوان به نام هاي (مهدي ع22 ساله) و (مهدي 26 ساله) که از اراذل و اوباش به نام و داراي سوابق بودند دستگير و دختر جوان به اسم مرجان از چنگال آنها نجات پيدا کرد.

همچنين در بازرسي از خودرو يک قبضه قمه 80 سانتي نيز کشف و ضبط شد. در بازجويي هاي اوليه دختر جوان مدعي شد مهدي 26 ساله چندي قبل به خواستگاري او آمده که جواب منفي به او دادم.

بعد از گذشت مدتي او مرا هر روز تهديد مي کرد و من توجهي به تهديدهايش نداشتم تا اينکه امشب وقتي قصد داشتم از محل کارم در خيابان سعدي به خانه بروم او مرا سوار کرد و به علت اينکه حالم بسيار بد بود در ميدان بهمن مرا از صندوق عقب خارج کرد.

گفتني است تحقيقات بيشتر با انتقال متهمان به پليس آگاهي پايتخت ادامه دارد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.