دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تخفیف قیمت مسکن به خاطر ماه رمضان ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

دنیای اقتصاد: پیشنهاد ویژه ماه مبارک رمضان» عنوان جدیدی در بازار مسکن است که از هفته گذشته تعداد محدودی از فروشنده ها و برخی از مشاوران املاک با استفاده از آن قصد کرده اند مانع عمیق تر شدن رکود فعلی معاملات شده و برای واحدهای در نوبت فروش، متقاضی خرید پیدا کنند.

یک نمونه از فایل های فروش که با این عنوان در بازار مسکن تهران طی هفته گذشته آگهی شده، عبارت است از:

«یک آپارتمان مسکونی 5 طبقه با 10 واحد مسکونی با متراژهای 80 و 90 متری با کلیه امکانات رفاهی و امنیتی به قیمت 4 میلیون و 200 هزار تومان در هر متر مربع ارزش گذاری شده و آماده تحویل به خریداران است.»

طبق گفته دلالی که مشتری یابی واحدهای مذکور را بر عهده دارد، قیمت های پیشنهادی متری 100 هزار تومان امکان تخفیف دارد. به همین خاطر واحدهای 80 متری به میزان 8 میلیون تومان و همین طور واحدهای 90 متری به اندازه 9 میلیون تومان از تخفیف برخوردار است.

مساله ای که باعث شده این واحدهای مسکونی از ویژگی خاص بهره مند باشند، یکسان بودن قیمت واحدها در تمام طبقات است؛ چراکه این واحدها از طبقات اول تا پنجم با قیمت مشابه به بازار عرضه شده اند؛ یعنی کلیه واحدها متری 4 میلیون و 200 هزار تومان قیمت گذاری شده اند.

تخفیف قیمت مسکن به خاطر ماه رمضان

 

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.