شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: توصیه عارف به روحانی درباره احمدی‌ نژاد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: محمدرضا عارف به حسن روحانی رئیس جمهور منتخب ملت ایران پیشنهاد داده است در دولت تدبیر و امید از دکتر محمود احمدی نژاد مشاوره بگیرد.

محمدرضا عارف روز یکشنبه هفته جاری در گفتگویی با ماهنامه مدیریت ارتباطات، به حسن روحانی رئیس جمهور منتخب ملت ایران پیشنهاد داده است از دکتر محمود احمدی نژاد مشاوره بگیرد. بخشهایی از این گفتگو را در ادامه می خوانید.

-در ابتدا برای شرکت در انتخابات و نه کاندیدا شدن، اعلام حضور کردم، گفتم من در انتخابات شرکت می کنم. بنای من بر این بود که با این کار، تندروی هایی که در بخشی از جریان اصلاحات وجود داشت و عده ای دنبال تحریم انتخابات بودند مخالفت کنم.

برچسب هایی هم به من زده شد، اصلاً جواب، ندادم از جمله اینکه گفتند عارف زود اعلام کاندیداتوری کرده، جواب ندادم .گفتند اصلاح طلب بدلی است جواب ندادم. هرچه گفتند را با نگاهی که به آینده داشتم جواب ندادم. آگاهانه جواب ندادم.

اول اینکه بدلی به من نمی چسبید، من شخصیت دوم دولت اصلاح طلبان بودم. مسیر خودمان را جلو رفتیم. رایزنی هایی می کردیم، مشورت هایی می کردیم. خوشبختانه اولین گام را برداشتیم.

موفق شدیم پرونده تحریم انتخابات ریاست جمهوری را در ماه های آبان و آذر 91 ببندیم. گفتیم مسیر خودمان را ادامه می دهیم. روند کند، اما امیدوار کننده بود.

-خط قرمز را از اول ترسیم کردیم. گفتیم خط قرمز ما ارزش ها، آرمان ها و قانون اساسی است. برای اینکه همه چیز روشن و شفاف باشد که چه کار می کنیم. گفتیم به غیر از این خطوط قرمز، درباره همه چیز چالش و بحث می کنیم.

* آقای دکتر! اضطراب روزهای مناظره را ندارید؟ رئیس جمهور نشدید اما خوشحال به نظر می رسید. چرا؟

روشن است. به دلیل اینکه من می خواستم طوری حرکت کنم تا برای نظام و مردم مسأله ایجاد نکنم. بسیار کار خطرناکی بود که در عین بیان مطالبات، مشکلات و گرفتاری های مردم، خدای ناکرده دردسرساز نشوم و از خطوط قرمز اعتقادی ام عبور نکنم. بسیار کار سختی است. برای من امنیت ملی، منافع ملی و همگرایی اصل بود.

*اگر رئیس جمهور می شدید به آقای دکتر احمدی نژاد چه پستی را پیشنهاد می کردید؟

من، فکر می کنم رؤسای جمهور گذشته، نباید هیچ پست اجرایی بگیرند. به هیچ وجه. اما در جایگاه مشاور عالی باید از همه رؤسای جمهور، استفاده شود.

*یعنی، الان به دکتر روحانی توصیه می کنید که از ایشان، به عنوان مشاور عالی استفاده کنند؟

حتماً. من توصیه ام به آقای روحانی این است که از تمام مدیران ارشد نظام در جایگاه خودشان استفاده کنند. حالا هرکسی یک ظرفیتی دارد. ما باید از تمام ظرفیت های موجود در کشور برای حل مشکلات و گرفتاری های مردم استفاده کنیم.

جز این باشد، به نتیجه نمی رسیم. تجربه 8 ساله اصولگرایان نشان داد و من بارها در مناظرات هم اشاره کردم که یک دست شدن کشور، جواب نمی دهد. حتی اگر اصلاح طلبان هم باشند همین است و جواب نمی دهد...

عارف در این گفت وگو به پرسش های زیادی در مورد اصل و حاشیه های انتخابات یازدهم ریاست جمهوری پاسخ داده است که به زودی در سی وهشتمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات منتشر خواهد شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.