شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: بازیگران خوش تیپ چگونه و چرا تکیده شدند؟+عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

مجله زندگی ایده آل: تا به حال شد ه که در حال گشت زدن در اینترنت یا ورق زدن یک مجله با عکس یک هنرپیشه آشنا مواجه شوید که تغییر چهره اش برای شما غیرقابل درک باشد آنقدر که به راحتی او را نشناسید و تا خواندن نام او هنوز هم شک داشته باشید که او همان شخص است یا نه؟ ما چندتا از این تغییر قیافه ها را برای شما گلچین کرده ایم که برخی از آنها به دليل بازی در یک فیلم جدید است برخی دیگر به دلیل بیماری و برخی دیگر هم به دلیل ساده پیری. هر کدام از عکس های جدید این هنرپیشه ها در یک مراسم رسمی گرفته شده است و آقایان بازیگر هیچ گریمی روی صورت شان انجام نشده است.

بازیگران خوش تیپ چگونه و چرا تکیده شدند؟+عکس

دیگر از آن آقای خوش تیپ اثری نیست

بازيگر فيلم «MATRIX »

کیانو ریوز

وقتی این بازیگر 48 ساله برای جشنواره به کن رفت همه از دیدن او متعجب شدند چون دیگر هیچ نشانی از آن آقای خوش تیپ و جذاب باقی نمانده بود، تنها یک مرد چاق و خسته بود که پا بر فرش قرمز می گذاشت. تا پیش از این او برای چهره و خوش پوشی اش موردتحسین همه بود و امکان نداشت که بدون یک صورت تمیز و ظاهر آراسته در جمعی حاضر شود. اما این بار با اضافه وزنی غیرقابل باور، کت و شلواری نه چندان مناسب و صورتی اصلاح نکرده و بسیار خسته و غبغب بیرون زده همه را شگفت زده کرد، کتی که با نهایت بی سلیقگی آستین های آن را تا زده بود؛ به اینها پیراهن خاکستری یقه هفت غیرقابل قبول و شلوار کهنه و رنگ و رو رفته او را نیز اضافه کنید.

بازیگران خوش تیپ چگونه و چرا تکیده شدند؟+عکس

به یک مرد کامل تبدیل شده است

بازيگر فيلم «HANG OVER»

زاک گالیفیاناکیس

بعید است چهره جدید این بازیگر را ببینید و تشخیص دهید که او همان مرد چاق و نادان hang over است. این بازیگر 43 ساله آرایش ریش هایش را کاملا تغییر داده است. او که تا پيش از این با ریش های پر و بلندش شناخته می شد همه را به جز اندکی روی چانه تراشیده است، علاوه بر اینها مدل موهایش را هم بعد از سال ها تغییر داده و به آنها حالتی مردانه تر داده است. این چهره جدید او با کت و شلوار رسمی خاکستری رنگ و پیراهن صورتی اش کامل تر شده است.

بازیگران خوش تیپ چگونه و چرا تکیده شدند؟+عکس

یک ظاهر پلاستیکی خرید

بازيگر فيلم «WRESTLER»

میکی روک

شکست در جراحی پلاستیک فقط منحصر به خانم ها نمی شود، مردان زیادی هم هستند که بعد از جراحی چهره مردانه خود را ازدست داده اند و بیشتر چهره ای زنانه پیدا کرده اند. میکی روک هنرپیشه می خواست با لیفت پوست صورتش جوان تر به نظر برسد ولی این عمل او به شکست انجامید چون نه تنها جوان تر به نظر نمی رسد بلکه ظاهری غیرطبیعی و حتی پلاستیکی(!) پیدا کرده است و به دليل این مصنوعی شدن تمام جذبه خود را از دست داده است، البته او یک خوش شانسی بزرگ آورد و توانست برای جایزه اسکار نامزد شود وگرنه بيشتر افراد گمان می کردند که ديگر کار او تمام است.

بازیگران خوش تیپ چگونه و چرا تکیده شدند؟+عکس

تغییر چهره این بچه دوست داشتنی

بازيگر فيلم «home alone»

مک کالی کالین

آن پسربچه دوست داشتنی فیلم تنها در خانه «home alone» را یادتان هست؛ پسربچه شیرینی که توانست به تنهايي و هنگامی که تمام اعضای خانواده اش در مسافرت بودند؛ دو دزد خانه شان را به خاک سیاه بنشاند. اما این روزها از آن پسربچه زیبا دیگر چیز زیادی باقی نمانده، او به مردی 34ساله، نحیف و خیلی لاغر تبدیل شده است. می گویند این بازیگر به دليل مصرف زیاد موادمخدر و قرص های مسکن به این حال و روز افتاده است. این بازیگر در اوایل دهه 90 موفق ترین بازیگر کودک سينماي تجاري بود و 4میلیون دلار برای بازی در «ریچی ریچی» 94 گرفت اما با از دست دادن چندنفر از عزیزانش سیر موفقیت های او متوقف شد.

بازیگران خوش تیپ چگونه و چرا تکیده شدند؟+عکس

با جراحی پلاستیک چهره مردانه​اش را از دست داد

بازيگر فيلم «ROCKY»

سیلوستر استالونه

سیلوستر استالونه با راکی شناخته می شود اما الان با جراحی پلاستیکي که انجام داده کمی چهره اش تغییر کرده و خیلی ها اعتقاد دارند که کمی زنانه شده است. او پوست صورتش را کشیده تا چروک ها کمتر خود را نشان دهند، کافی است چهره او را در سال 1999 با 2011 مقایسه کنید.

بازیگران خوش تیپ چگونه و چرا تکیده شدند؟+عکس

برای فیلم تغییر چهره داده است

بازيگر فيلم «BATMAN»

کریستین بل

بتمن، شوالیه تاریکی این روزها دیگر آن اندام ورزیده را ندارد، او حسابی اضافه وزن آورده و به یک مرد کچل تبدیل شده است. البته این بازیگر 39 ساله برای نقش جدیدی که قرار است در یکی از فیلم های American Hustle بازی کند این تغییر را در چهره خود به وجود آورده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.