شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: وزیر ارتباطات: وضع اینترنت خوب است ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: طی هفته های گذشته کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری انتقادات متعددی نسبت به وضعیت اینترنت کشور مطرح کرده و حتی این گونه اظهار کردند که به وضعیت فعلی اینترنت در شأن ملت نیست. وزیر ارتباطات در پاسخ به سوال ایسنا مبنی بر نقطه نظرش در این زمینه تاکید کرد: از نظر من وضعیت فعلی اینترنت خوب است اما ان شا ء الله در آینده امکانات و خدمات بهتری هم ارائه شود.

محمد حسن نامی با اعلام این مطلب اظهار کرد: اکنون خدمات خوبی در این زمینه ارائه می شود اما تلاش خواهیم کرد در آینده خدمات بهتری ارائه کنیم.

وی در عین حال یادآور شد: با توجه به ایجاد خط ایپک و گذر آن از ایران امکانی فراهم شد که سرعت و کیفیت اینترنت بهبود پیدا کند.

نامی که در جمع خبرنگاران صحبت می کرد در ادامه به ذکر توضیحاتی درباره ی وضعیت تماس های تصویری اپراتور سوم پرداخت و گفت: براساس قرار دادی که قرار است میان وزارت ارتباطات، دانشگاه های امام صادق (ع) و علامه طباطبایی و حوزه علمیه منعقد شود، پیوستی فرهنگی تعریف و تدوین خواهد شد که این پیوست نه تنها برای رایتل بلکه برای سایر بخش های حوزه ارتباطات نیز قابل استفاده خواهد بود.

وی در عین حال یادآور شد: از این پس سعی خواهد شد پیوست های فرهنگی پیش از فعالیت بخش های مختلف تدوین و ابلاغ شوند تا دیگر مشکلی مانند مشکل رایتل که به دلیل نداشتن پیوست فرهنگی ایجاد شده تکرار نشود.

وزیر ارتباطات در ادامه ی صحبت های خود در پاسخ به این که آیا می توان به طور مشخص گفت تماس های تصویری رایتل از چه زمانی از سر گرفته خواهد شد، توضیح داد: لازم است که پیوست فرهنگی اپراتور سوم تدوین شود و پس از تدوین به شورای عالی فضای مجازی ارسال شود تا براساس تایید آنها اپراتور سوم اجازه از سرگیری تماس های تصویری خود را پیدا کند.

وی امروز بار دیگر بر این نکته تاکید کرد که وزارت ارتباطات تلاش دارد هیچ گونه افزایشی در زمینه ی تعرفه های ارتباطی صورت نگیرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.