چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: شمارش آرای انتخابات شوراها به اتمام رسید ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

باشگاه خبرنگاران جوان: رئيس ستاد انتخابات استان تهران گفت: شمارش آراي انتخابات چهارمين دوره شوراي شهر تهران امروز به پايان رسيد و اکنون در مرحله صورتجلسه قرار دارد.

صفر علي براتلو درباره آخرين وضعيت شمارش آراي چهارمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا در شهر تهران اظهار داشت: شمارش آراي انتخابات چهارمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا از ديروز آغاز و با گذشت يک روز در روز يکشنبه 25 خرداد در تهران به پايان رسيد.

وي خاطر نشان کرد: اکنون آراي شمارش شده در مرحله صورتجلسه نهايي قرار دارد و پس از انجام اين مرحله اسامي منتخب شوراي شهر تهران به سمع و نظر مردم خواهد رسيد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.