دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: جزییات مراسم تحلیف روحانی در مجلس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: نائب رئیس مجلس شورای اسلامی جزئیات برگزاری مراسم تحلیف حجت الاسلام روحانی رئیس جمهور منتخب ملت و نحوه رأی اعتماد به کابینه وی در پارلمان را تشریح کرد.

محمدرضا باهنر نماینده مردم تهران و نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: در شرایط فعلی، نمایندگان مجلس به صورت انفرادی، جمعی، فراکسیونی و کمیسیونی حتماً دیدارهایی با حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور منتخب مردم خواهند داشت.

وی افزود: بنده هم احتمالاً طی روزهای آینده خدمت آقای روحانی می روم تا انتخابش به عنوان رئیس جمهوری یازدهم را تبریک بگویم.

نایب رئیس مجلس در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب چه زمانی برگزار می شود؟ توضیح داد: مراسم تحلیف روحانی پس از برگزاری مراسم تنفیذ، طبق جدول زمان بندی، نیمه های مرداد ماه و در سالگرد مراسم تحلیف آقای احمدی نژاد که چهار سال گذشته بود، برگزار می شود که فکر می کنم 14 یا 15 مردادماه خواهد بود.

باهنر ادامه داد: رئیس جمهور دو هفته پس از برگزاری مراسم تخلیف، فرصت دارد تا کابینه اش را به مجلس معرفی کند و مجلس هم 10 روز فرصت بررسی صلاحیت و برنامه های وزرای معرفی شده را دارد.

وی در پایان تصریح کرد: ما تلاش می کنیم پیش از پایان فرصت دولت دهم، نشست مشترکی بین دولت و مجلس نهم برگزار شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.