پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: آرش برهانی با استقلال تمدید کرد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: آرش برهانی در گفت وگو در خصوص توافقش با استقلال و تمدید قرارداد با این تیم اظهار داشت: امروز با فتح الله زاده صحبت کردم و قبلاً هم با او حرف زده بودم و امروز به توافق کامل رسیدیم.

وی افزود: من از قبل با آقای قلعه نویی صحبت کردم و متأسفانه زمانی که ایران نبودم شایعاتی به وجود آمده بود و سوءتفاهماتی ایجاد شد که همه آنها برطرف شده است. واقعاً چیزهایی که به گوش من می رسید خیلی ناراحت کننده بود و اصلاً توقع نداشتم آن مسائل را بشنوم ولی امروز همه چیز تمام شد و با فتح الله زاده توافق کردم و قراردادم را تمدید کردم.

برهانی در پایان صحبت هایش به فارس گفت: فقط این را بگویم صحبت هایم با فتح الله زاده سه دقیقه هم طول نکشید و خیلی راحت همه چیز را تمام کردم.

آرش برهانی با استقلال تمدید کرد

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.