يكشنبه ۳۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: خبر خوش برای خریداران مسکن ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه دنیای اقتصاد: در حال حاضر شواهد در بازار معاملات مسکن نشان دهنده این موضوع است که تب تند گرانی در حال فروکش کردن است، چراکه در برخی از مناطق تهران افت ضعیف قیمت فروش دیده می شود.

عده ای از بنگاهداران املاک اظهار می کنند که به دلیل رکود سنگین و عدم توانایی خرید، حجم اندکی از فروشنده ها قیمت های پیشنهادی فروش خود را به اصطلاح شکسته اند و از سوی دیگر هم در بین آگهی های فروش واحدهای مسکونی، هستند فایل هایی که مالکان عنوان کرده اند فوری یا به دلیل پول لازم بودن قصد فروش واحدشان را دارند.

در همین رابطه بنگاهداری در خیابان گیشا گفت: هفته گذشته تعدادی از فایل های فروش با افت قیمت مواجه شدند.

این مشاور املاک دلیل سیر نزولی قیمت را عدم رونق در معاملات خرید و فروش و همچنین پول لازم بودن فروشنده های واقعی اعلام کرد.

وی درباره میزان افت قیمت این دسته از واحدهای مسکونی تصریح کرد: هم اکنون نزدیک به 10 درصد قیمت برخی از واحدهای مسکونی کاهش یافته است و پیش بینی می شود که این سیر نزولی حداقل تا 15 درصد ادامه خواهد داشت.

وحیدی با توجه به این رویداد دلخواه خریداران تاکید کرد: متقاضیان مسکن متوجه این موضوع شده اند و به همین دلیل این روزها بیشتر به بازار مراجعه می کنند؛ اما نه به این دلیل که 100 درصد خرید داشته باشند، بلکه فاصله قیمت پیشنهادی فروشنده ها را در مقایسه با نرخ پیشنهادی خود ارزیابی کنند.

وی علاوه براین به این مساله اشاره کرد: خریداران با مراجعه به بنگاه های املاک و در حین رو به رو شدن با فروشنده ها شروع به چانه زدن می کنند تا بلکه بتوانند مالک را راضی به تخفیف بیشتر بکنند.

تعدادی از واحد مسکونی که مالکان شان تصمیم جدی برای فروش واحدشان دارند، به این شرح است:

در محدوده خیابان سپه یک واحد مسکونی 50 متری با کلیه امکانات متری 3 میلیون و 550 هزار تومان به بازار فروش عرضه شده است که مالک اظهار کرده تصمیم به فروش فوری دارد.

از طرف دیگر در غرب تهران یعنی در منطقه تهرانسر واحدی به متراژ 51 متر مربع به همراه 20 میلیون تومان وام به دلیل پول لازم بودن به قیمت 160 میلیون تومان ارزش گذاری شده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.