پنجشنبه ۳۱ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: «حسن روحانی» از تنفیذ تا صندلی پاستور ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

باشگاه خبرنگاران جوان: جمعه 24 خرداد 1392 يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري با حضور حماسي و باشکوه مردم برگزار شد.

در اين دوره از انتخابات 6 نامزد براي کسب عنوان هفتمين رئيس جمهور با هم به رقابت پرداختند که در نهايت "حجت الاسلام و المسلمين حسن روحاني" به عنوان منتخب مردم انتخاب شد.

طبق بند نهم اصل 110 قانون اساسی تنفيذ حکم ریاست جمهوری پس از انتخاب مردم، از جمله وظایف و اختیارات مقام معظم رهبري است. بنابراین، اینکه شخصی به عنوان رئیس جمهور انجام وظیفه کند، باید علاوه بر طی کردن مرحله اول ثبت نام و تأیید صلاحیت کاندیدا از سوی شورای نگهبان، مرحله دوم برگزاری انتخابات و به دست آوردن اکثریت آرا مردم و بعد هم تأیید صحت انتخابات از طرف شورای نگهبان، طبق قانون اساسی یک مرحله دیگری هم وجود دارد و آن تنفيذ حکم ریاست جمهوری توسط ولی فقیه پس از انتخاب مردم است.

مراسم تنفيذ حکم يازدهمين دوره رياست جمهوري 12 مرداد 1392 در حضور مقام معظم رهبري و طبق سنت همه ساله در حسينيه امام خميني(ره) برگزار خواهد شد که در اين مراسم محمود احمدي نژاد به عنوان رئيس جمهور سابق کشورمان، روساي ديگر قوا و مقامات لشگري و کشوري حضور خواهند داشت.

علاوه بر اين شخص رئیس جمهور مطابق اصل یکصد و بیست و یک قانون اساسی، متن سوگندنامه را در حضور نمایندگان ملت، قرائت و امضا خواهد کرد که متن سوگندنامه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

"من به عنوان رئیس جمهور در پیشگاه قرآن کریم و در برابر ملت ایران به خداوند قادر متعال سوگند یاد می کنم که پاسدار مذهب رسمی و نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی کشور باشم و همه استعدادها و صلاحیت خویش را در راه ایفای مسئولیت هایی که برعهده گرفته ام به کار گیرم و خود را وقف خدمت به مردم و اعتلای کشور، ترویج دین و اخلاق، پیشتیبانی از حق و عدالت، گسترش عدالت سازم و از هرگونه خودکامگی بپرهیزم و از آزادی و حرمت اشخاص و حقوقی که قانون اساسی برای ملت شناخته است، حمایت کنم.

در حراست از مرزها و استقلال سیاسی، اقتصادی و فرهنگی کشور از هیچ اقدامی دریغ نورزم و با استعانت از خداوند و پیروی از پیامبر اسلام و ائمه اطهار علیهم السلام، قدرتی را که ملت به عنوان امانتی مقدس به من سپرده است، همچون امینی پارسا و فداکار نگاه دار باشم و آن را به منتخب ملت پس از خود بسپارم."

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.