شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: واکنش اشتون به منتخب شدن روحانی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در واکنش به نتایج انتخابات ریاست جمهوری در ایران گفت: به همکاری با دولت جدید تهران برای حل دیپلماتیک مسئله هسته ای ایران متعهد هستم.

«کاترین اشتون»، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و نماینده این اتحادیه در گفت وگوهای 1+5 با ایران گفت: مردم ایران در انتخابات روز جمعه رئیس جمهور جدیدی را انتخاب کرده اند. نتایج نشان می دهد که آنها به آقای حسن روحانی برای تصدی ریاست جمهوری به مدت 4 سال در این کشور اعتماد کرده اند.

وی افزود: من برای آقای روحانی در تشکیل دولت جدید و برعهده گرفتن مسئولیتها آرزوی توفیق دارم. من همچنین به همکاری با دولت جدید تهران برای حل دیپلماتیک مسئله هسته ای ایران متعهد هستم.

حجت الاسلام والمسلمین «حسن روحانی» در انتخابات روز جمعه با کسب 18میلیون 613 هزار 329 رأی اکثریت مطلق آرا را کسب و رئیس جمهور جدید ایران شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.