جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: انتخابات برنامه‌ دلالان خودرو را به هم ریخت ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: در شرایطی که کاهش تولید و عرضه خودرو پای دلالان و واسطه ها را مجددا به بازار خودرو باز کرده است، برگزاری پرشور انتخابات ریاست جمهوری و جو مثبت حاصل از آن موجب بر هم خوردن برنامه های این افراد شده است.

در چند هفته اخیر به هم خوردن تعادل عرضه و تقاضا در بازار خودرو موجب شد قیمت این محصولات در بازار آزاد روندی صعودی به خود بگیرد.

به دنبال آن دلالان و واسطه ها نیز وارد عمل شدند تا با خرید خودرو از خودروسازان و احتکار آن، این محصولات را در زمان مناسب و به قیمت بالاتری به فروش برسانند؛ اقدامی که به نوبه خود رشد قابل توجه قیمت خودرو در بازار آزاد در هفته گذشته را به دنبال داشت.

با این حال به عقیده کارشناسان، حضور پر شور مردم در انتخابات ریاست جمهوری و جو مثبت حاصل از آن موجب کاهش نسبی قیمت خودروهای پرتیراژ داخلی در روز گذشته شد به گونه ای که برخلاف روند صعودی قیمت ها در دو هفته گذشته، قیمت برخی از خودروهای داخلی حدود یک میلیون تومان کاهش یافت.

در این زمینه یکی از نمایندگی های فروش خودروسازان می گوید: حضور بالای مردم در انتخابات منجر به بهبود پیش بینی ها از دورنمای وضعیت صنعت خودرو شده است.

وی با بیان این که حضور قدرتمندانه مردم تاثیر مثبتی بر وضعیت بین المللی کشور خواهد داشت، خاطرنشان می کند: به این ترتیب با کاهش فشارهای خارجی روند تولید خودرو در کشور بهبود یافته و با افزایش تولید و عرضه، قیمت این محصولات در بازار آزاد به ثبات خواهد رسید.

این نماینده فروش یکی از خودروسازان بزرگ تصریح می کند: برخی از دلالان و واسطه ها به دنبال تحریم صنعت خودرو و احتمال کاهش بیشتر عرضه و افزایش قیمت ها، وارد عمل شده و نسبت به احتکار مجدد این محصولات اقدام کرده بودند با این حال انتخابات روز جمعه تمام محاسبات دلالان را بر هم زده و منجر به وارد آمدن شوک قیمتی مثبت به بازار خودرو شده است.

به گزارش ایسنا، کاهش قیمت خودرو در حالی است که برگزاری پرشور انتخابات ریاست جمهوری کاهش قیمت ارز و سکه را نیز به دنبال داشته است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.