"> تکذیب پیامک دعای تغییر در نتایج انتخابات
يكشنبه ۳۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تکذیب پیامک دعای تغییر در نتایج انتخابات ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: حجت الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان استاد حوزه و دانشگاه در خصوص پیامک های منتسب به وی مبنی بر اینکه "برای تغییر نتایج انتخابات حدیث کساء بخوانید" گفت: بنده این گونه اظهارات را که در قالب پیامک ارسال شده است را تکذیب می کنم.

وی افزود: از دیشب تا کنون بارها با بنده تماس گرفتند مبنی بر اینکه آیا شما چنین حرفی را زده اید که بنده در پاسخ به آنها گفتم که روح من نیز از این موضوع خبر ندارد.

پناهیان در پاسخ به این سوال که فکر می کنید این گونه شایعات و پیامک ها با چه هدفی ارسال می شود اظهار داشت: دلیل این امر یا به خاطر نگرانی های بیجا است و یا اینکه برخی قصد تخریب بنده را دارد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.