دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: آمادگی آمریکا برای تعامل هسته ای با ایران ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: در پی رقم خوردن حماسه سیاسی در ایران با حضور پرشکوه ملت در پای صندوق های رای و پیروزی حسن روحانی در این انتخابات،کاخ سفید برای تعامل مستقیم با ایران درباره برنامه هسته یی اعلام آمادگی کرد.

خبرگزاری فرانسه، گزارش داد: کاخ سفید در پی پیروزی حسن روحانی اعلام کرد که برای تعامل مستقیم با ایران درباره برنامه هسته یی آمادگی دارد.

کاخ سفید افزود که چنین تعاملی با هدف رسیدن به «یک راه حل دیپلماتیک که به نگرانی های جامعه بین المللی درباره برنامه هسته یی ایران به طور کامل پاسخ دهد» انجام خواهد شد.

در بیانیه کاخ سفید در این باره آمده است: آمریکا همچنان برای تعامل مستقیم با دولت ایران در راستای رسیدن به یک راه حل دیپماتیک که به طور کامل به نگرانی های جامعه بین المللی درباره برنامه هسته یی ایران پاسخ بدهد آمادگی دارد.

بنابر گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، فیلیپ جی کارنی، سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که آمریکا به ایرانی ها برای شجاعت حضور در انتخابات تبریک می گوید.

وی ضمن تکرار ادعاهای پیشین دولت آمریکا در نبود شفافیت در انتخابات ایران گفت: مردم ایران مصمم بودند آینده خود را شکل دهند.

جان کری وزیر امور خارجه آمریکا نیز ملت ایران را تحسین کرد و افزود: روحانی رییس جمهور منتخب در طول رقابت های انتخاباتی بارها متعهد به احیا و گسترش آزادی برای همه ایرانی ها شد. در ماه های پیش رو او فرصت دارد به وعده هایش در برابر ملت ایران عمل کند.

کارنی، گفت: امیدواریم دولت ایران در برابر اراده ملت ایران سر فرو آورده و انتخاب های مسوولانه را داشته باشد که آینده ای بهتر را برای همه ایرانی ها بسازد.

وی در عین حال تاکید کرد که این انتخابات موضع دولت آمریکا را در برابر دولت ایران تغییر نداده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.