شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: زمان اعلام نتایج انتخابات شورای شهر ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: رئیس ستاد انتخابات شهر تهران گفت: تلاش می شود تا غروب امروز اسامی برگزیدگان انتخابات شورای اسلامی شهر تهران اعلام شود.

سعید احمدی شهرکی با اشاره به اینکه تا به این لحظه از جمع 3 هزار و 739 صندوق شورای شهر در تهران، ری و شمیرانات بالغ بر 2 هزار صندوق شمارش شده است، اظهار داشت: بیش از 40 هزار نفر نیروی انسانی در شعب اخذ رأی در این دو روز گذشته اقدام به شمارش آراء مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها کرده اند.

وی تصریح کرد: ستاد انتخابات شهر تهران به طور منظم و براساس برنامه ریزی انجام شده اقدام به شمارش آراء شهروندان تهرانی، ری و شمیرانات در خصوص شورای شهر کرده است که به زودی نتایج آن اعلام می شود.

شهرکی بیان داشت: شمارش آراء شورای شهر کار بسیار سنگین و دشواری است به طوری که بالغ بر یک میلیون و 200 هزار تعرفه باید شمارش شود که در هر طرف بالغ بر 20 کاندیدای شورای شهر نوشته شده است.

رئیس ستاد انتخابات شهر تهران خاطر نشان کرد: پیش بینی می شود تا غروب امروز نتایج شمارش آراء شورای شهر به پایان برسد و افرادی که به عنوان نماینده مردم در پارلمان شهری انتخاب شده اند معرفی شوند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.