دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اولین اقدامات کوتاه‌ مدت دولت حسن روحانی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری تسنیم: محمدرضا نعمت زاده رئیس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهور منتخب مردم، شب گذشته در برنامه تلویزیونی "نگاه یک" با اشاره به مشارکت گسترده مردم در انتخابات روز جمعه تصریح کرد: من فکر می کنم که مردم واقعا به خواسته مقام معظم رهبری لبیک گفتند و آمدند به صحنه و الان نتیجه اش را هم در همان مرحله اول بدست آوردند.البته بهتر بود زمان رای دهی در تهران و شهرهای گرمسیر تا ساعت 24 تمدید می شد.

وی در ادامه در خصوص پیام انتخابات ریاست جمهوری، افزود: به نظر من عمده این بحث، اعتدال گرایی بود که جناب آقای روحانی به دفعات در برنامه های خود به آن پرداخت و همچنین ایجاد محیط تفاهم و ایجاد یک محیط امن و آشتی با همسایگان و آشتی با دنیا بود که این پیام ها مورد استقبال مردم قرار گرفت.

مجری برنامه از وی درباره اینکه انتخابات در وجه خارجی چه پیامی داشت سوال کرد که رئیس ستاد انتخاباتی روحانی در پاسخ تاکید کرد: یکی از نکاتی که روحانی بر آن تاکید دارد آشتی با جهان بود،آشتی با جهان معانی زیادی می تواند داشته باشد، ولی آنچه که مسلم است ما باید روابط بین المللی مان را بهبود ببخشیم و این هم به نفع کشور و هم به نفع دیگران است و واقعا می تواند خیلی از محدودیتهایی را که کم و بیش گریبانگیر ما شده است چه در مسایل سیاسی و چه در مسایل اقتصادی آ کاهش و تعدیل کند.

نعمت زاده با اشاره به کاندیداتوری روحانی در انتخابات ریاست جمهوری، اظهارداشت: آقای روحانی خود گفت که به توصیه آیت الله هاشمی رفسنجانی پا به میدان گذاشته و احتمالاً بزرگان احساس می کردند که نیاز به فردی است که ضوابط، سوابق، دانش کار و اعتماد ملی را داشته باشد. همچنین مردم شریف کشورمان بعد از 8 سال، مجدداً به یک روحانی رأی دادند و این به خاطر اعتماد به این لباس است.

وی در ادامه در مورد تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در صداوسیما خاطرنشان کرد: در بخش تبلیغات، سیاستگذاری هایی را صدا و سیما داشت که ما تابع آن بودیم و در بخش مناظره ها نیز به صورت منصفانه برگزار شد گرچه بعضی ها روش های دیگری نیز پیشنهاد می دادند.در مناظره ها هرکسی حرف و استدلال خود را آورد و آنچه که سبب ایجاد برخی مشکلات شد، تحرکات برخی حامیان و یا هوادارنماها بود.

رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی با اشاره به برگزاری انتخابات شوراها همزمان با انتخابات ریاست جمهوری نیز یادآور شد: معتقدم تجمیع انتخابات ریاست جمهوری با شورای شهر سبب فشرده شدن کارو با هم برگزار شدن این دو انتخابات سبب گرفتن وقت زیاد از مردم شد.

نعمت زاده، در پاسخ به این سوال که کشورهای غربی و دشمنان ایران مدام براین نکته دامن می زنند که انتخابات در کشور ما رقابتی نیست،گفت: معتدم انتخابات ریاست جمهوری رقابتی برگزار شد. البته هرچیزی نسبی است، شاید عده ای معتقد باشند رقابت در سطح پایین یا بالاتر بوده است، ولی به اعتقاد من انتخابات، رقابتی بود و ممکن است کاستی هایی هم بوجود داشت، اما ما بلافاصله تذکر و خواستار انجام اصلاحات شدیم.

وی درباره اینکه که پس چرا رسانه های بیگانه این طور عنوان می کردند ؟گفت : بالاخره هر دستگاهی بر مبنای اهدافی که دنبال می کند می تواند حرف بزند. من البته خودم واقعا فرصت نکردم در این دو سه روز به رسانه های خارجی یا نوشته های آنها گوش دهم.

رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی همچنین به گفتمان حسن روحانی پرداخت و عقل گرایی، اعتدال گرایی و همراهی را مهمترین گفتمان وی عنوان کرد و گفت: مردم در این دوره به اعتدال گرایی، عقل گرایی و به کارگیری همه جناح ها توجه داشتند چون فکر می کردند زمینه این خصیصه در گذشته کمتر بوده است.

نعمت زاده در ادامه این برنامه بر قانون مداری تاکید کرد و با بیان اینکه نمی شود یک روز به قانون عمل کرد و روز دیگر خلاف آن مسیر را رفت و یا رویکردمان نسبت به قانون سلیقگی باشد،افزود: همه کاندیداها نیز به حاکمیت قانون اعتراف داشتند و ما در اطرافیان خود نیز این موضوع را به خوبی دیدیم.

وی خاطرنشان کرد: رئیس ستاد یکی از کاندیداها با ما تماس گرفت و انتخاب آقای روحانی را تبریک ،ما هم متقابلاً از آنها تشکر کردیم و مطمئنیم در آینده نیز ارتباط بزرگان با یکدیگر در فضای دوستی و صمیمیت ادامه خواهد داشت.

"همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند، همه باید تسلیم جمع بندی شورای نگهبان باشیم. در حالیکه طبق اعلام وزارت کشور، آقای روحانی حائز اکثریت آرا است و ما باید کمک کنیم تا او بتواند آرمان ها و اهدافی که در برنامه هایشان گفته را محقق کند".

رئیس ستاد انتخاباتی روحانی همچنین با اشاره به عملکرد عوامل اجرایی و امنیتی در زمان برگزاری انتخابات گفت: مهمترین عامل، رشد یافتگی خود مردم است که اهمیت موضوع و انتخاب رئیس قوه مجریه را می دانند و در این مسیر به خوبی عمل کردند هرچند نیروهای مختلف نظامی و غیر نظامی نیز نقش موثری داشتند که البته این نقش و حضور در کنار مردم بود و این راه درست است.

نعمت زاده تصریح کرد: اینکه دیروز مردم با این شور و شوق پای صندوق ها آمدند و رأی دادند نشانه مردم سالاری است ، همه رای دهندگان حتی کسانی که به آقای روحانی رأی ندادند جزء ملت بوده و محترم هستند و او(روحانی) نیز قدر و منزل آنها را به اندازه کسانی که به روحانی رای دادند می دانند چراکه آقای روحانی قرار است رئیس جمهور همه کشور باشد نه فقط اطرافیان خود.

وی با اشاره به تجریه حسن روحانی،اظهارداشت: آقای روحانی ملبس به لباس روحانیت است و در کسوت اجتهاد است و فعالیتهای گسترده انقلابی او از سال 40 برای مردم آشناست و همه روحانی را به عنوان یار امام(ره) و پس از ایشان مقام معظم رهبری و در کنار بزرگانی مانند آیت الله هاشمی می دانند بنابراین ما دیدیم که مردم به این لباسروحانیت اعتماد کردند و مردم سالاری دینی را در این موضوع می توان به خوبی دید.

رئیس ستاد انتخاباتی روحانی با بیان اینکه برای روحانی مسئله اقتصاد مهم است، اعلام کرد: آقای روحانی با تعیین گروه های ویژه یک چهارچوب مشخصی را در زمینه اقتصاد تدوین و ارائه کرد، البته جزئیات آن نیاز به کار بیشتری دارد.

نعمت زاده اضافه کرد: روحانی در نظر دارد در 100 روز و یا 3 ماه اول کار بعضی اقدامات کوتاه مدت را انجام دهد، امیدواریم یکی از این مسائل مهم موضوع اقتصاد و معیشت مردم باشد تا قدم های اولیه محکم برداشته و شاهد شکل گیری حماسه اقتصادی نیز باشیم.

وی در پاسخ به سوال مجری برنامه مبنی بر اینکه کابینه روحانی مشخص شده است؟ اظهارداشت: من به هیچ عنوان اطلاع ندارم چرا که روحانی هیچ وقت بروز ندادند اگر هم در ذهن اوباشد ما نمی دانیم.

رئیس ستاد انتخابات روحانی درباره اینکه آیا روحانی از نامزدهای رقیب یا هواداران آنها در پستهای کلیدی استفاده می کند ؟ تصریح کرد: این دیگر بستگی به وی(روحانی) دارد و عرض کردم که آن دیدگاه فراجناحی است حال از چه افراد خاص استفاده خواهند کرد این را انشاء الله در آینده نزدیک بالاخره مشخص خواهد کرد.

نعمت زاده در پایان این برنامه تلویزیونی که از شبکه اول سیما پخش می شد،ضمن تشکر از مردم برای شرکت گسترده در انتخابات، گفت: من فقط به عنوان یک خدمتگذار کوچک هماهنگ کننده امور ستاد آقای روحانی بودم و از این رو وظیفه می دانم از همه مردم تشکر کنم.همچنین باید از صداوسیما نیز تشکر و قدردانی کنم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.