دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: دستور فوری احمدی‌ نژاد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اعلام اینکه بهبود شاخص های تجارت فرامرزی در دستور کار ستاد قرار دارد، گفت: دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور به وزرای اقتصاد و صنعت و معدن مأموریت داده است تا نسبت به بهبود شاخص های تجارت فرامرزی که در واقع بهبود زیرساخت های اقتصادی در این بخش است، سریعاً اقدام کنند.

فداحسین مالکی گفت: با توجه به تأثیر مستقیم تسریع و کاهش هزینه تجارت قانونی برکاهش حجم قاچاق کالا و ارز و اهمیت بهبود شاخص های تجارت فرامرزی در توسعه اقتصاد کشور این موضوع از اواخر سال 91 در دستور کار ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز قرار گرفت.

رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارزی افزود: بر این اساس موضوع در جلسه اصلی ستاد مطرح و آخرین وضعیت شاخص های فضای کسب و کار و تجارت فرامرزی با گزارش گمرک ایران و اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده ویژه رئیس جمهور تصریح کرد: برابر تصمیمات اتخاذ شده در جلسه اصلی ستاد مقرر شد، اولاً موضوع در دستور کار کمیته اقتصاد مقاومتی ستاد مرکب از اساتید دانشگاه ها و روسای سازمان های مربوطه قرار گیرد و ثانیاً کارگروه ویژه ای در ستاد تشکیل تا موانع و مشکلات تجارت فرامرزی بررسی و راهکارهای عملی برای کاهش زمان، هزینه و اسناد در صادرات و واردات برای طرح در جلسه اصلی ستاد ارائه شود.

وی گفت: برابر بررسی هایی که تاکنون صورت گرفته کاهش هر سه شاخص عمده شامل کاهش تعداد اسناد، زمان و هزینه امکان پذیر است، لذا گزارش جامعی از وضعیت موجود به همراه راهکارهای پیشنهادی تهیه و به رئیس جمهور و وزرای اقتصادی و دارایی و صنعت و معدن و تجارت تقدیم شد.

رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز تأکید کرد: در جلسه کارگروه ویژه ستاد همه دستگاه ها تأکید کردند ایجاد پنجره واحد در گمرکات اجرایی، الکترونیکی شدن اسناد و مدارک و تسریع در اجرایی شدن سامانه ای که با مدیریت ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز بر اساس مصوبات شهریور سال 90 هیئت دولت در دست تهیه است می تواند شاخص های فوق را در سال 92 به دوسوم کاهش دهد.

مالکی اظهار داشت:جایگاه شاخص تجارت فرامرزی کشور، با کشورهای منطقه و کانون های مهم تجاری دنیا زیبنده نظام جمهوری اسلامی نیست چرا که با وضعیت مطلوب فاصله زیادی وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه زمان واردات کالا در ایران 32 روز و برای صادرات 25 روز است اما نرم جهانی به ترتیب 15 و 10 روز است، گفت: با توجه به نامگذاری سال 92 از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، ستاد بطور جدی این موضوع را از ابتدای سال جاری بعنوان یکی از اولویت ها در دستور کار خود قرار داده و زمینه لازم برای تبادل الکترونیکی اسناد در فضای مجازی با کمک دستگاه های مسوول را فراهم کرده تا بخش مهمی از کار به انجام برسد.

رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز افزود: بر اساس گزارشی که ستاد در این ارتباط ارائه کرد، رئیس جمهور به وزرای اقتصاد و صنعت و معدن مأموریت داده تا نسبت به بهبود شاخص های تجارت فرامرزی که در واقع بهبود زیرساخت های اقتصادی در این بخش است، سریعاً اقدام کنند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.