شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ساخت قطعات ماهواره های ناسا در زندان! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: طبق توافقنامه منعقد شده ميان مقامات ناسا و يكي از زندان هاي آمريكا، مجرمان محبوس در اين زندان، ساخت برخي قطعات كوچك براي ماهواره هاي ناسا را انجام خواهند داد.

مقامات مركز تحقيقات Ames ناسا سال گذشته در جريان بازديد از زندان ايالتي «سن كوئنتين» متوجه شدند كه اين زندان مجهز به ماشين آلاتي است كه مي تواند براي ساخت قطعات كوچك ماهواره ها مورد استفاده قرار گيرد.

بر اساس توافقنامه ميان ناسا و مسوولان اين زندان، كارشناسان ناسا دوره هاي آموزشي را براي زندانيان برگزار كرده و ساخت قطعات PPODs كه براي سوار كردن ماهواره هاي كوچك موسوم به cubsat مورد استفاده قرار مي گيرند، به آنها سپرده مي شود.

قطعات ساخته شده پس از انتقال به مركز تحقيقات Ames از لحاظ كيفيت بررسي شده و احتمالا به عنوان نمونه هاي آزمايشي مورد استفاده قرار مي گيرند، اما هنوز برنامه مشخصي براي استفاده از آنها در ماهواره هاي اصلي از سوي ناسا اعلام نشده است.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.