يكشنبه ۳۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: احیای مجدد بن خرید کارگران - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: رییس کانون عالی انجمنهای صنفی کارگران کشور با تاکید بر احیای مجدد طرح بن خرید کارگران، پیشنهاد کرد: دو گروه کارگری و کارفرمایی قبل از تشکیل جلسه آینده شورای عالی کار، به تفاهم نسبی در خصوص افزایش حق مسکن و خواربار کارگران برسند.

غلامرضا خادمی زاده اظهارکرد: از آنجایی که در جلسات بررسی حق مسکن و خواربار کارگران به دلایل مختلف به نتیجه قابل قبولی نمی رسیم انتظار ما این است که نمایندگان گروه کارگری و کارفرمایی قبل از تشکیل جلسه بعد در مورد حق مسکن و خواربار کارگران با یکدیگر مذاکره کنند و به تفاهم نسبی برسند و پس از آن دولت نظرش را به شورا اعلام کند.

وی افزود: اگر هر کدام از شرکای اجتماعی به وظیفه خود عمل کند و وزارت کار هم از زیر بار مسوولیت خود شانه خالی نکند، مطالبات کارگران به نتیجه می رسد.

خادمی زاده ادامه داد: بحث افزایش صد درصدی حق مسکن و افزایش 60 درصدی بن نقدی کارگران، 90 درصد شعاری و آماری است و بیشتر از آنکه عملیاتی باشد و در سبد هزینه خانوار کارگری تاثیر گذار باشد جنبه تبلیغات روانی دارد بنابراین تا زمانی که دولت مسوولیتهای خود را در قبال بخشی از وظایف مهمی که به عهده دارد انجام ندهد با این مشکل مواجه هستیم.

وی در ادامه با انتقاد از توقف بن های خرید کارگری مدعی شد: دلیل از بین رفتن بن های کارگری، مخالفت وزارت کار به ویژه حوزه روابط کار با اتحادیه کارگران (امکان) بود، آنها قرار بود اشکالات طرح را برطرف کنند نه آنکه طرح را متوقف کنند.

رییس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران کشور خاطرنشان کرد: آنچه انتظار می رود این است که وزارت کار به هر نحو که شده این طرح را با رفع نواقص آن احیا کند و به دلیل اختلافات سلیقه ای آن را از بین نبرد.

به اعتقاد خادمی زاده کارگران کمترین نقش را در تورم، افزایش هزینه ها و بالارفتن نرخ ارز دارند اما همواره بیشترین هزینه ها را در زندگی می پردازند در حالی که تامین بخشی از هزینه های خانوارهای کارگری و برقراری مجدد بن کارگری و کارت های اعتباری به عهده ی دولت است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.