جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اعلام دلیل جدایی شجاعی از اوساسونا ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری تسنیم: مدیربرنامه های برخی از بازیکنان فوتبال ایران به تشریح آخرین وضعیت جواد نکونام، اشکان دژاگه، مسعود شجاعی، کریم انصاری فرد و آرش افشین پرداخت.

محمود رضا فاضلی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیشنهاد باشگاه استقلال به آرش افشین عنوان کرد: باشگاه استقلال خواهان افشین است و چند بار نیز تماس گرفته اند و مذاکراتی با این بازیکن داشته اند.

وی افزود: استقلال مبلغی را پیشنهاد داد ه ولی ما مبلغی به آنها پیشنهاد نداده ایم. همه جوانب را بررسی می کنیم و سپس درباره آن تصمیم می گیریم. مسائلی مثل نظم باشگاه، پیشرفت بازیکن در این تیم و ... باید در نظر گرفته شود.

مدیربرنامه های افشین که در آلمان بسر می برد در مورد شایعه پیشنهاد یک میلیارد و 700 میلیونی سپاهان به این بازیکن اظهار داشت: نمی دانم این خبرها از کجا می آید. با باشگاه سپاهان صحبت هایی انجام شده اما این اعداد و ارقامی که در ایران مطرح می شود اصلا صحت ندارد. هیچ پیشنهادی به 2 باشگاه سپاهان و استقلال نداده ایم. همه من را می شناسند و تا زمانی که چیزی مشخص نشود، مسئله ای را اعلام نمی کنم.

فاضلی در خصوص اینکه گفته می شود افشین در جلسه با مسئولان استقلال خواستار کنار گذاشتن آرش برهانی شده ، تاکید کرد: خیلی زشت است که بازیکن بخواهد بگوید فلان بازیکن باشد یا نباشد. معلوم نیست این خبرها از کجا می آید. این مسئله نیز بی پایه و اساس است.

وی که مدیربرنامه های جواد نکونام، مسعود شجاعی و کریم انصاری فرد نیز است، در خصوص تصمیم نکونام برای فصل آینده و همچنین مذاکره باشگاه تراکتورسازی تبریز با این بازیکن گفت: نکونام پیشنهاداتی از داخل و خارج از کشور دارد اما او منتظر پایان بازی های تیم ملی است. باید با وی صحبت کنم و ببینم دوست دارد کجا فوتبالش را دنبال کند تا درباره آینده تصمیم گیری کنیم.

فاضلی درباره کنار گذاشتن شجاعی از سوی باشگاه اوساسونا به تسنیم گفت: باشگاه اوساسونا دوست داشت با شجاعی ادامه همکاری دهد اما از لحاظ مالی مسئله فصل گذشته نکونام برای شجاعی رخ داد. اصلا بحث نخواستن باشگاه اوساسونا درست نیست و این تیم اسپانیایی به دلیل مشکلات مالی نمی تواند با شجاعی ادامه دهد. بنابراین دلیل جدایی شجاعی ورزشی و شخصیتی نیست.

وی با انتقاد از شایعات موجود در ایران عنوان کرد: خاطرم هست یکی از رسانه ها از دعوای نکونام و شجاعی در یکی از رستوران های ایرانی در اسپانیا خبر داده و عنوان کرده بود این 2 بازیکن تحت پیگرد هستند. اکنون نیز از پیشنهادات شجاعی صحبت نکرده و تا زمانی که مذاکراتش نهایی نشود آن را اعلام نمی کنم.

مدیربرنامه های کریم انصاری فرد گفت: باشگاه پرسپولیس خواهان این موضوع است که با انصاری فرد ادامه همکاری کند اما او پیشنهاد خارجی نیز دارد. من تصمیم نهایی را به عهده بازیکن می گذارم؛ ضمن اینکه پیشنهاداتی که برای انصاری فرد مطرح می شود اصلا صحت ندارد.

فاضلی تاکید کرد: باشگاه های اروپایی چارچوب منظم و حرفه ای دارند و تا زمانی که با تیمی قرارداد نبسته ایم نمی توانیم بگوییم از چه تیم هایی پیشنهاد دارد. گویا دوستان بیش از اندازه اخبار اروپا را دنبال می کنند که صحبت از پیشنهاد رئال مادرید به انصاری فرد می کنند!

وی اضافه کرد: انتقال بیشترین بازیکن را از بوندس لیگای آلمان به رئال مادرید در 50 سال اخیر داشته ام و مطمئن باشید این خبرها از طرف من نیست. خبر پیشنهاد رئال مادرید به انصاری فرد نه تنها واقعیت ندارد بلکه دور از حقیقت است.

وی درباره اینکه انصاری فرد از چه تیم هایی پیشنهاد دارد، تصریح کرد: او اگر پیشنهادی داشته باشد از رئال مادرید ندارد. در مجموع هر بازیکنی دوست دارد برای پیشرفت خود در اروپا بازی کند ولی انصاری فرد به دلیل رفاقت قدیمی با کسانی که اکنون در پرسپولیس حضور دارند شاید در پرسپولیس ماندنی شود.

مدیربرنامه های رسمی فیفا در خصوص آخرین وضعیت اشکان دژاگه در فولام انگلیس گفت: حال اشکان بهتر شده و از اول فصل تمرینات نرم خود را با فولام آغاز خواهد کرد و امیدواریم سال آینده پر قدرت تر از گذشته بازی کند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.