شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: پژو پارس 5 میلیون تومان گران شد - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

اقتصاد پرس: عرضه محدود خودرو سازان و بحث های مربوط به تشدید محدودیت های بین المللی برای صنعت خودروی ایران باعث افزایش 500 هزار تا 10 میلیون تومانی قیمت خودرو در بازار شده است.

عرضه کم تعداد خودرو از سوی خودروسازان و بحث های مربوط به اعمال برخی تحریم ها برای صنعت خودروی ایران، باعث شده تا طی روزهای اخیر قیمت خودروهای داخلی در بازار افزایش قابل توجهی را تجربه کند.

* پژو پارس 5 میلیون تومان گران شد

در حال حاضر پژو 206 تیپ 5 به قیمت 40 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می شود که افزایش 1.5 میلیون تومانی را طی روزهای اخیر نشان می دهد.

همچنین پژو 206 صندوق دار مدل V8 در بازار با افزایش قیمت یک میلیون تومانی این روزها 43 میلیون تومان معامله می شود.

قیمت پژو 405 بنزینی و دوگانه سوز نیز به ترتیب رشد یک و 1.5 میلیون تومانی را تجربه کرده است، به طوری که در حال حاضر نوع بنزینی این خودرو 27.5 میلیون تومان و نوع دو گانه سوز آن 28.5 میلیون تومان عرضه می شود.

در مورد پژو پارس سال نیز باید به رشد قابل توجه 5 میلیون تومانی قیمت این خودرو اشاره کرد که در حال حاضر 38 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می شود.

نوع دوگانه سوز پژو پارس نیز با افزایش قیمت 4.5 میلیون تومانی، به قیمت 37 میلیون تومان به خریداران عرضه می شود.

در مورد تندر 90 مدل E1 ایران خودرو نیز باید به افزایش 2 میلیون تومانی قیمت این خودرو و عرضه آن به قیمت 33 میلیون تومان اشاره کرد.

قیمت تندر 90 مدل E2 ایران خودرو نیز با رشد 2 میلیون تومانی طی روزهای اخیر به 36 میلیون تومان رسیده است.

در این مدت، رانا رشد 1.5 میلیون تومانی را تجربه کرده و قیمت این خودرو به 33 میلیون تومان رسیده است.

خودروی ملی ایران خودرو یعنی سمند نیز طی روزهای اخیر افزایش قیمت را در بازار تجربه کرده و در حال حاضر مدل LX این خودرو به قیمت 28 میلیون تومان به مشتریان عرضه می شود که افزایش قیمت 4 میلیون تومانی را طی روزهای اخیر نشان می دهد.

قیمت سوزوکی ویتارا نیز با رشد 10 میلیون تومانی در بازار به 130 میلیون تومان رسیده است.

* افزایش 2.5 میلیون تومانی قیمت مگان

در مورد محصولات سایپا نیز می توان به افزایش 500 هزار تومانی قیمت تیبا و عرضه این خودرو به قیمت 20 میلیون تومان در بازار اشاره کرد.

تندر 90 مدل E2 پارس خودرو نیز با رشد قیمت 2 میلیون تومانی همراه بوده و در حال حاضر به قیمت 37 میلیون تومان در بازار عرضه می شود.

در مورد مگان نیز می توان به افزایش 2.5 میلیون تومانی قیمت این خودرو در روزهای اخیر در بازار اشاره کرد که در حال حاضر 85 میلیون تومان معامله می شود.

قیمت تیانا نیز با افزایش 2 میلیون تومانی به 147 میلیون تومان رسیده و در عین حال، قیمت ماکسیما با رشد یک میلیون تومانی طی روزهای اخیر به 116 میلیون تومان رسیده است.

* افزایش 2 تا 10 میلیون تومانی قیمت خودروهای خارجی

در مورد خودروهای خارجی نیز می توان به افزایش 5 میلیون تومانی قیمت پرادوی 2در اشاره کرد که در حال حاضر 230 میلیون تومان به خریداران عرضه می شود.

قیمت کرولا نیز با رشد 5 میلیون تومانی به 115 میلیون تومان رسیده است.

قیمت لندکروز هم افزایش 10 میلیون تومانی را در روزهای اخیر تجربه کرده و در حال حاضر 340 میلیون تومان معامله می شود.

قیمت مزدا 3 نیز با افزایش 2 میلیون تومانی به 120 میلیون تومان رسیده و قیمت آزرا گرانجور هم با افزایش یک میلیون تومانی به 201 میلیون تومان رسیده است.

در شرایط فعلی بازار خودرو چشم انتظار تعیین نتیجه انتخابات ریاست جمهوری و واکنش بازار ارز نسبت به آن است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.