جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ایران تولیدکننده برق هسته‌ای شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

تسنیم: بریتیش پترولیوم در گزارشی اعلام کرد تولید برق هسته ای ایران در سال ۲۰۱۲ معادل انرژی ۳۰۰ هزار تن نفت بوده و این کشور سی امین تولیدکننده برق هسته ای در جهان شناخته شده است.

شرکت انگلیسی بریتیش پترولیوم در بخشی از گزارش سالانه خود موسوم به «مرور آماری انرژی جهان 2013» از تولید معادل 560.4 میلیون تن نفت، برق هسته ای در سال 2012 در جهان خبر داد.

تولید برق هسته ای در جهان طی این سال با کاهش 6.9 درصدی نسبت به سال قبل از آن مواجه شده است.

این گزارش که برای شصت و دومین سال متوالی منتشر شده است برای نخستین بار ایران را بین کشورهای دارای برق هسته ای قرار داده است. بدین ترتیب ایران در سال 2012 به عنوان سی امین کشور تولیدکننده برق هسته ای در جهان شناخته شده است.

تولید برق هسته ای ایران در سال 2012 معادل انرژی 300 هزار تن نفت بوده است. سهم ایران از کل برق هسته ای تولیدی در جهان طی این سال 0.1 درصد اعلام شده است که با تولید برق هسته ای در سوئیس برابر بوده است.

بر اساس این گزارش آمریکا بزرگ ترین تولید کننده انرژی هسته ای در جهان طی سال 2012 شناخته شده است. کل برق هسته ای تولیدی این کشور در سال 2012 معادل 183.2 میلیون تن نفت بوده که این رقم نسبت به سال قبل از آن 2.9 درصد کاهش داشته است.

سهم آمریکا از کل برق هسته ای تولیدی جهان در سال 2012 بالغ بر 32.7 درصد بوده است. پس از آمریکا، کشورهای فرانسه با 17.2 درصد و روسیه با 7.2 درصد به ترتیب رتبه های دوم و سوم را از این نظر به خود اختصاص داده اند.

آمار ارائه شده از سوی بریتیش پترولیوم نشان می دهد گروه 1+5 که با هدف متوقف کردن فعالیت های هسته ای ایران چندین دور مذاکره با این کشور انجام داده است مجموعاً 67.8 درصد از کل برق هسته ای تولیدشده در جهان طی سال 2012 را به خود اختصاص داده است.

گروه 1+5 عبارت است از کشورهای آمریکا، فرانسه، انگلیس، آلمان، روسیه و چین، و 4 کشور غربی آمریکا، فرانسه، انگلیس و آلمان که مخالف سرسخت استفاده صلح آمیز انرژی هسته ای توسط ایران هستند 56.7 درصد از کل برق هسته ای جهان طی سال 2012 را تولید کرده اند.

ایران تنها کشور تولید کننده برق هسته ای در خاورمیانه و شمال آفریقا به حساب می آید. سهم برخی کشورهای دیگر از کل تولید برق هسته ای جهان در سال 2012 عبارت است از: کانادا 3.9 درصد، مکزیک 0.4 درصد، آلمان 4 درصد ، انگلیس 2.8 درصد ، چین 3.9 درصد ، هلند 0.2 درصد ، آفریقای جنوبی 0.6 درصد ، هند 1.3 درصد، و ژاپن 0.7 درصد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.