دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: Adele، خوانند مشهور امریکایی اینبار از ملکه الیزابت دوم جایزه گرفت! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

برترین ها: ادل (Adele) بعد از دریافت جوایز گرمی و اسکار، این بار از ملکه الیزابت دوم جایزه گرفت.

در لیست جوایز افتخاری سالگرد تولد ملکه که روز جمعه اعلام شد، این خواننده مشهور توسط ملکه عضوی از ارتش امپراتوری بریتانیا (MBE) گردید.

Adele، خوانند مشهور امریکایی اینبار از ملکه الیزابت دوم جایزه گرفت!

این جایزه برای خدمات ادل به موسیقی، به او اهدا شد.

در میان 1180 نفری که امسال جایزه گرفتند، ستاره هایی هم دیده می شدند که مهمترین آنها روان اتکینسون، بازیگر معروف شخصیت مستر بین، است که فرمانده ارتش امپراتوری نامیده شد.

از دیگر افرادی که جایزه گرفتند می توان به کلیر بالدینگ گزارشگر ورزشی المپیک لندن، جکی کالینز نویسنده، راب برایدون کمدین، پل لوری گلف باز، هیلاری دوی کارآفرین و ... اشاره کرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.