پنجشنبه ۳۱ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: شمارش صندوق‌های استان تهران در انتخابات ریاست جمهوری ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

رئیس ستاد انتخابات استان تهران، گفت: صندوق های استان تهران در انتخابات ریاست جمهوری شمارش شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس مستقر در ستاد انتخابات کشور صفرعلی براتلو رئیس ستاد انتخابات استان تهران ظهر امروز شنبه پس از حضور در ستاد انتخابات کشور در جمع خبرنگاران گفت: صندوق های استان تهران در انتخابات ریاست جمهوری شمارش شدند اما نتایج را بعد از تجمیع اعلام می کنیم.

وی با اشاره به خلق حماسه سیاسی در انتخابات ریاست جمهوری درباره میزان مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری گفت: شمارش تعدادی از صندوق ها باقی مانده که برای تعیین میزان مشارکت بایستی تجمیع صورت گیرد.

وی همچنین اعلام کرد که شمارش آرای انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا آغاز شده است. اما با توجه به حضور 1700 نامزد در انتخابات شورای اسلامی شهر تهران شمارش آرا به طول خواهد انجامید.

وی در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا از سطح شهر جمع آوری نمی شود، تصریح کرد: شهرداری موظف به جمع آوری تبلیغات است که شنیده ایم این اقدام آغاز شده است.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران درباره رقابت کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری نیز گفت: در مجموع بداخلاقی هایی صورت گرفت اما در کل حماسه سیاسی خواسته مقام معظم رهبری محقق شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.